Марс атакует• 05 сентября 2019
Хочу поспілкувались з тими кому в Києві легко заробляти гроші
Я працюю в Києві в торгівельну оптові компанії, менеджер. Дуже тяжко продати що небудь. Усі дуже сильно давлять ціною. Прям горло душать за кожну копійку. Усі покупці вимагають дешевшу ціну, навіть нища чим у виробника на заводі, щоб було все дуже якісно, а логістику вони вважають безкоштовною. Я не знаю як в цьому всьому виживати. Хочуть за дві копійки ще й хамлять.
Результат:
вже голосів:
6 (33.33%)
Заробляю багато. У мене продажі без виробництва.
5 (27.78%)
Заробляю багато. Я крутий спеціаліст. Напишіть яка сфера.
4 (22.22%)
Заробляю багато. У мене унікальні послуги.
3 (16.67%)
Заробляю багато. У мене своє виробництво.
Умею мерить лучше всех• 05 сентября 2019
Где в опросе - я фантазерка, сижу без работы и выпрашиваю у мужа на трусы. Это типичная советчица которая пишет, что зарабатывает миллионы
КрытыхРынков• 05 сентября 2019
А сколько Вы зарабатываете? Может Вы хороший менеджер, просто сферу поменяйте)
Козяка-маляка• 05 сентября 2019
У нас уникальная услуга. Зарабатываю хорошо, еще бы научиться распределять эти средства(