Вредняжка• 07 сентября 2019
Тільки гляньте як красиво:)
Люблю дивитися відео, ну і фото, він настільки балує свою наречену тепер вже точно знаю:) І подарунки і дорогі подорожі, це так круто:) при тому прошу зауважити( на мою думку вона не така аж аж красуня невідомо яка), і не 18 літня як люблять в нас мужики собі находити і гордитися
От де достойний чоловік, правда ж? Постійно фотки з нею, сюрпризи і все таке класне
Ну невже ми на таке не заслуговуємо?!?!?!тільки чомусь мені одні козли попадаються і жадні
Чому так?..у вас нема такої проблеми?навіть не тільки справа в грошах, бо знаю випадки, коли хлопець мівіною харчувався цілий місяць аби купити коханій дорогий браслет який вона хотіла
Що є такого в цих жінках, що вони а таке заслуговують?як Ви вважаєте?