РокерША• 20 сентября 2019

Група в вайбер

Вчора питала, але пропав нет, а маю ще додаткове питання) Є група вайбер нашого класу в школі. Є людина, що створила групу, вона адміністратор і ще одна мама додана нею як адмін. Тепер дитина мами, що є головним адміном перевелась в іншу школу, а з групи не видаляється, не знаю чому, мовчки все читає, вона конфліктна людина. Другий адмін каже, що не може видалити, не бачить такої функції. Вона може лише сама видалитись, так? При цьому група не зникне? Вибачте, за велику кількість букв)
Булку Дай• 20 сентября 2019
створіть іншу групу

Артура Пирожкова• 20 сентября 2019
Если вторая мама - администратор группы, она может удалить любого из группы, в том числе и первого администратора. Просто не хочет. Создайте новую группу.
автор РокерША • 20 сентября 2019
Ответ дляБулку Дай
створіть іншу групу
Тобто вона як видалиться, група зникне?
Карусель-весель• 20 сентября 2019
Створіть просто зараз іншу групу. Додайте туди всіх батьків, скопіюйте кілька останніх важливих повідомлень й видаліться. І все. Та група сама собою «помре»
Автопортрет нурофена• 20 сентября 2019
Если админ удалится, группа останется.