ПолБатона• 27 сентября 2019

Чи їхати в Німеччину на заробітки? Потрібні поради

Живу в райцентрі. Зараз без роботи. Є можливість разом зі знайомою поїхати на пів року. Я ніде не була. фізично не працювала. Чоловік проти, боюсь щоб фірма не кинула. Можливо хто був, знає перевірені фірми. або щоб не всю оплату (700 євро) вперед, а потім з зарплати. Буду вдячна за допомогу.
Україна понад усе!• 27 сентября 2019
Вы должны им заплатить 700 Евро? За что?

Тріль!• 27 сентября 2019
За услуги агенства.
Чебураха с перцем• 27 сентября 2019
Ответ дляУкраїна понад усе!
за помощь в трудрустройстве
Тріль!• 27 сентября 2019
Ехать нужно.
Но компанию посредника нужно проверить
осень_осень_харашо• 27 сентября 2019
А будет контракт? Если не официально, то за пределами страны можно находится не более 3-х месяцев.
автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ дляУкраїна понад усе!
За документи. роботу, і дорогу в одну сторону
автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ дляТріль!
Ехать нужно.
Но компанию посредника нужно проверить
Як перевірити? З компанією ще не визначилися, в них приблизно однакові умови

автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ дляУгадайс
Будет контракт
гражданинГрубиян• 27 сентября 2019
Будете заробляти 700 евро в місяць в Німеччині?
Це дуже мало (
Альфред Шнитке• 27 сентября 2019
Ответ дляПолБатона
Что-то они сильно много хотят.
Україна понад усе!• 27 сентября 2019
Ответ дляАльфред Шнитке
Что-то они сильно много хотят.
Мне тоже так кажется.
Україна понад усе!• 27 сентября 2019
Автор, ищите посредников по реальным отзывам.
Ганцю в кєдах• 27 сентября 2019
Відгуки про фірму шукайте. Шукайте інформацію про систему заробітчанства в німеччині, скільки там можна перебувати, які закони-терміни-візи. А лише потім задавайте питання посереднику, він і ´посиплеться´
осень_осень_харашо• 27 сентября 2019
Ответ дляПолБатона
Будет контракт
Контракт с немецкой фирмой или польской, уточняйте у посредника? Часто так делают компании посредники, с польской конторой делают контакт и гонят в Германию на заработки, потом в Германии эти заробитчаны могут иметь проблемы.
Угги в горошек• 27 сентября 2019
Ответ дляПолБатона
Будет контракт
И что? Визу какую вам будут открывать?
Если польскую рабочую то в Германии вы типа будете от польской фирмы в командировке. Любая проверка и вас немцы депортируют.
А немецкую рабочую вам никто не сделает.
автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ дляУгги в горошек
И что? Визу какую вам будут открывать?
Так, польську
автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ длягражданинГрубиян
Це дуже мало (
Це фірмі заплатити, зарплата більша звичайно
Асталависта бэйби• 27 сентября 2019
автор в вайбере есть группы о мошенниках, проверяйте пперестрахуйтесь, но легально в Германии Вы пока не сможете работать
автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ дляУкраїна понад усе!
От я і шукаю. А відгуки можна за гроші зробити(((

автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ дляАсталависта бэйби
Як знайти ці групи?
Пэрисхилтонша• 27 сентября 2019
Не надо, автор, тем более мУж против, вряд ли что заработаете, а семью потеряете. Если ехать- вместе с мужем
ХикориДикори• 27 сентября 2019
Получить рабочую визу, если агенство даёт 100% гарантию в ее получении. Моей подруге отказало посольство, несмотря на то, что у нее была характеристика и рекомендация от работодателя. Ездила неофициально по 3 мес....
Голодаю• 27 сентября 2019
Їхати треба лише туди де вже хтось був. В Німеччину дуже важко влаштуватися. Багато знайомих шукали там роботу і не можуть попасти. І дуже багато там уже працює. Заробіток у них супер, як для наших реалій. Один був гол. Інженером, зараз там. 3 тижні там- 3-4 дні в Україні. Заробляє чистими 1800 євро. Там працює електриком. В них бригада з 5 українців. Разом там працюють, разом ідуть додому на пару днів. Ще з ними є поляки. Міняються. Дуже задоволений. Тут мав головняку повно.
Асталависта бэйби• 27 сентября 2019
Ответ дляПолБатона
Як знайти ці групи?
я откроюсь напишите мне № тел, я Вам в вайбер ссылки на группы брошу
Голодаю• 27 сентября 2019
Також є мед. сестрою доглядальницею працює. Заробляє 2тис. Чистими.
Эскиз бесконечности• 27 сентября 2019
Автор, не обижайтесь, но судя по ошибкам в Ваших текстах, Вы накосячить можете и с контрактом, особенно, где 《мелким шрифтом》
автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ дляАсталависта бэйби
Ок, а ви були там чи теж шукаєте інформацію?
автор ПолБатона • 27 сентября 2019
Ответ дляЭскиз бесконечности
Де були помилки?
Танцепесенная• 27 сентября 2019
Ответ дляПолБатона
Тільки із зарплати першої, все інше бред. По свому досвіду скажу, уже раз їздила проробили 3 дні і всіх українців скоротили, агентство пропонувало іншу роботу, але з доплатою. Знайшли самі роботу на місці. Але нам пощастило, інші звернутись додому з мінусом
Асталависта бэйби• 27 сентября 2019
Ответ дляПолБатона
я пока только ищу информацию