буреЛОМКА• 13 октября 2019

"Д" - депресія... :(

Всім привіт
Вдома срач, і посуда непомита
Голова така сама жирна, обжерлася шоколадом, вечеря з малою крекром і оливками
Потрібно пофарбувати волосся і взагалі привести себе доладу, у вівторок - на роботу.
А сили навіть від ноута відірватися нема
Навіть йти митись не хочу
Зуби чистити не хочу
ну жесть
І дні ще критичні, капець просто...
Шкіра така суха, що лущиться просто на руках
З одної сторони розумію, що неправильно, і що робити треба, а з іншої - якась апатія і тиха злість.
П. С.
Зараз все ніби норм, а перед тим такі трабли були, що навіть не хоу писати. ттттттттт
та й взагалі життя - суцільний стрес, але зараз відносно все норм, тьху-тьху, чи це вже виснаження...
Як себе змотивувати, чи вітаміни попити, чи що бо капець мені буде...
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
Блін, нік якраз мені під стать)
Неугомонная• 13 октября 2019
Иногда нужно все отпустить, ну не помыта посуда , ну сожраоа шоколадку...главное чтоб это не затянулось на недели
Анонимба• 13 октября 2019
давно у вас?
у меня то же самое. Сегодня еще мне подтвердили алопецию, вообще сижу реву, охреневаю
oksana li• 13 октября 2019
Юля?)
Даю справку• 13 октября 2019
Настоится на позетив
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
Ответ дляНеугомонная
ось ось ... Ви ловите суть. це і лякає найбільше о_О
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
Ответ дляoksana li
Юля?)
не повірите - Оксана)
oksana li• 13 октября 2019
Ответ длябуреЛОМКА
не повірите - Оксана)
Ахаха)
Неправдиша• 13 октября 2019
Ответ длябуреЛОМКА
Блін, нік якраз мені під стать)
Это перезагрузка
Сначала надо обнулится,чтобы потом наполнится
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
Ответ дляДаю справку
Настоится на позетив
стараюся, блін
і позитив є!
але щось у мені здохло
якісь внутрішні батарейки сіли чи що
шоколад допомогає - ну за місяць буде +5 кг до неідаеальної фігури і проблем буде більше. а треба навпаки.
Ну капець якийсь
Руки кремом намазати лінь.
А вони як у бабки стали старої. капец капец
Грушки-яблочки• 13 октября 2019
Вы хоть есть можете, радуйтесь! А я два года не могу покушать, боли адские в животе. 7 месяцев антидепрессантов и толку ноль(
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
Ответ дляНеправдиша
Это перезагрузка
оцей стан і є обнулення?
чи треба ще глибше погрузитися? (хоча куди вже глибше....)
Анонимба• 13 октября 2019
Ответ длябуреЛОМКА
стараюся, блін
і позитив є!
але щось у мені здохло
якісь внутрішні батарейки сіли чи що
Ну капець якийсь
Руки кремом намазати лінь.
главное, чтобы на годы не затянулось...
Бюст Березуцкого• 13 октября 2019
обнуляюсь так уже два года, без посторонней помощи уже не выкарабкаться но никому нет дела, но у вас хоть работа есть, выходите через силу
алиса сергеевна• 13 октября 2019
когда у вас будет настоящая депрессия.ваше нынешнее состояние будет казаться нормой
и не дай бог узнать никому.что такое настоящая депрессия
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
Ответ дляГрушки-яблочки
Обіймаю Вас бажаю покращення і одужати зовсім...
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
Ответ дляалиса сергеевна
Повірте, я знаю
у мене брат - психологи, психіатри, алкоголь, антидепресанти, клініки, спроби суїциду, азартні ігри, кредити - і так вже більше 6 ти років
Я варюся в цьому всьому, коли тобі дзвонять і скидають фото з купою крові з незнайомого місця і підпис ’прощавай і пробач за все’, і так парканадцять разів у різних варіаціях в різний час, коли до тебе дзвонять колектори... коли ти шукаєш п*яне тіло по звуках з телефону і не знаєш, живе воно чи ні...
шукати психологів, підтримувати, надіятись, потім все по кругу...
це так, малесеееенькі епізодики...
останні роки вже просто забила, нехай діється Божа воля
І це лише частина проблем, які явно не позитивно впливають на МОЮ психіку
тому, реально за себе боюся...
Хочу не допустити гіршого розвитку подій для себе..
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
Ответ дляБюст Березуцкого
тримайтеся, я вже давно зрозуміла, що надіятися можна тільки на себе.
Так і ви.
Наберіться злості і викарабкейтеся.
На зло всім бідам і проблемам
Тримайте
Неутомимые шахматы• 13 октября 2019
Ответ дляалиса сергеевна
и что такое настоящая? просветите нас мастер.
Грушки-яблочки• 13 октября 2019
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую и вам також
Грушки-яблочки• 13 октября 2019
Ответ дляНеутомимые шахматы
Иногда смешно читать, когда здесь пишут что человек в депрессии зависать на форуме не будет)) а чем он должен заниматься?)
Грушки-яблочки• 13 октября 2019
Ответ дляалиса сергеевна
Настояща депрессия это оборванная веревка. У вас было такое?
автор буреЛОМКА • 13 октября 2019
- побачила тільки , що в кінці смайл з баном поствила випадково
Хочеться навіть не підтримки, поради чи розради
а то навіть поділитися нема з кимну і нити я взагалі не люблю
і нитків теж
але тихенько з катушок з*їхати теж не вихід...
Котомафия• 13 октября 2019
В мене такий самий стан. І руки сухі, і зуби не чищені, і голова не мита, срач в квартирі. І так останні 2 роки. Син стає 9 ранку і лягає 1 ночі. В обід не спить. В мене криша їде, плачу кожен день. Думаю що зі мною не так, що не можу спати вкласти дитину і радості материнства не відчуваю, тільки сльози і відчай