Тепличная• 15 октября 2019

Карточки про тварин для тренування уваги

Доброго вечору.Декілька років тому мені зустрілась мама з хлопчиком у черзі до лікаря.Мама читала йому з яскравих карточок факти про тварину екзотичну,син розглядав карточку,а потім мама її перевертала і читала на звороті питання на уважність:де мешкає,що їсть,по скільки живуть у групі і.т.д.Таких карточок було у неї багато.Так і не встигла у неї спитати,де такі придбати і як називаються.З тих піршукаю в інеті і на полицях магазинів,так і не знайшла.Моєму синові ДУЖЕ потрібно тренувати пам´ять і уважність,і екзотичні тварини йому цікаві.Може станеться чудо і хтось із Вас мені допоможе.Дякую)
Lama_Mama• 15 октября 2019
Похоже на карточки Домана от Вундеркинд с пеленок
Большие были по размеру?
Lama_Mama• 15 октября 2019
Не похожи на те, что на фото?
lisa75• 15 октября 2019
Я в Ашане покупала,Киев
автор Тепличная • 15 октября 2019
Ответ дляLama_Mama
Большие были по размеру?
Зараз загуглю
автор Тепличная • 15 октября 2019
Ответ дляLama_Mama
Большие были по размеру?
Загуглила,ні не вони.Я зразу подумала про карточки Домана,коли шукала їх.У Домана на лицевій стороні тільки картинка,а там були написані цікаві факти,а ззаду запитання
Lama_Mama• 15 октября 2019
Ответ дляТепличная
Так у этих как раз на лицевой стороне картинка, а на обратной куча текста.
Интересные факты, а потом вопросы. Иногда бывают какие-то стишки коротенькие
Lama_Mama• 15 октября 2019
Вот нашла пример в сети карточки про Эйфелеву башню