Директриссимо• 08 ноября 2013
підкажіть, будь ласка, по розміру шапочки LASSIE від REIMA
в кого була така шапочка,підкажіть по розміру .В дитини об"єм голови 53 см.
на нашому сайті знайшла шапочку цієї фірми, продавець вказує ,що розмір 52 см.,але вказує що вона "большемерка". І пише ,що купувалося для дитини 2-ох років.Підкажіть чи підійде така шапочка на об"єм голови 53 см.?
No problems• 08 ноября 2013
У нас была такая, сейчас продаю ее , размер указан 50-52, скажу что и на 53 сядет хорошо.
Директриссимо
• 08 ноября 2013
Ответ дляNo problems
розмір 50-52 в скільки рочків носили? дякую