ЭтаваНиМожетБыть• 21 октября 2019
Мікрозайм
Дівчата, просто виговоритись. Стою на роздоріжжі. Одружена 3 роки. Дитині півтора. Півроку тому чоловік заліз в кредити і мікрозайми, не міг справитись з витратами, бізнес йшов не дуже. Борг в мікрозаймі був 30 тисяч. З них відсотків було тисяч десять чи більше. Був скандал. Я витягла з заначки 1000 доларів, погасилося. Гроші були на море і він мав за 4 місяці покласти їх назад. Коротше, потрохи відкладав, нашкріб ту суму, поїхали на море. Сьогодні взнаю що в нього знов мікрозаймів на приблизно ту ж суму. Каже що далі не міг вигребтися, заліз в борги, коротше, якась маячня. Замість того щоб підзаробити чи сказати мені про проблеми, знов зробив те саме. Я працюю, заробляю , але одній мені тягти сім´ю буде дуже складно.В мене стався нервовий зрив, я розумію, що його вже не виправиш.Виходила заміж за перспективного чоловіка, амбітного. Нічого такого за ним не помічалося. Шлюб в мене другий, цього разу добре приглядалася до чоловіка, щоб знов не наробити помилок. Що сталося, не знаю... І як з ним жити далі, теж не знаю. Він не розуміє, що тягне на дно всіх нас.
ЭтаваНиМожетБыть
• 21 октября 2019
Дівчата, дуже дякую всім хто підтримав і розказав свою історію! Трясти вже перестало, попереду ще весела ніч, зараз має прийти додому.
Болтушка Му• 21 октября 2019
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Если что-то узнаете и придете к какому-то решению - напишите сюда потом. Будем держать за вас кулачки!
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Він і був моєю людиною, я ж не без любові заміж виходила. Просто вже на той час без рожевих окулярів, все зважуючи. Я його теж це запитувала, чому ще не пішов хоч на якийсь підробіток, не сказав мені...Сказав що зараз виставить бізнес на продаж, але це ж не один день...Я взагалі не розумію що у нього в голові...
То де ж це ваша людина, якщо вона з такими сюрпризами. Правильно було б, підійти і поговорити, можливо взагалі без кредитів би обійшлись. Сім´я все таки, це спільне вирішення проблем а не поодинці. Інакше який сенс від сім´ї.
ЭтаваНиМожетБыть
• 21 октября 2019
Ответ дляБолтушка Му
Так, обов´язково!
ЭтаваНиМожетБыть
• 21 октября 2019
Ответ дляAlexysche
Я йому це і сказала. Казав, що не хотів мені говорити, бо і так купа проблем і витрат. Щось бреше, недоговорює одним словом.
Тепличная• 21 октября 2019
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У нас так сестра мужа, брала и брала кредиты, весело жила, не по средствам, орала по телефону: мне нужно 40 тысяч и мне пох.р, где ты их возьмешь. Грустно, как вспомню, так вздрогну. До сих пор не могу ее простить.
ЭтаваНиМожетБыть
• 21 октября 2019
Ответ дляAlexysche
Може він Вас боїться?
Та напевне точно знає, що я не прийду в захват від цього. Він знає мою позицію щодо таких речей.
ЭтаваНиМожетБыть
• 21 октября 2019
Ответ дляAlexysche
Мова йде не про кредити. А боявся поговорити до того як наважився їх брати. Ви б його не зрозуміли чи щось подібне?
Я думаю, тут справа у брехні. Розумієте, не зістиковуються суми займів з витратами. Тобто виходить що він на щось тратив, а на що незрозуміло. Грубо кажучи, взяв 10 тисяч, а витрат на 3 тис. Куди дів гроші? Борги перед постачальниками. Але ж боргів на 3 тис, а взяв 10?? Ну я ж трачу на те се і от так щось бурмоче. Бреше і сам знає що бреше. Коли почала припирати до стіни де виручка за 1 тиждень, другий, третій, це був довгий процес, то тоді вже признався про займ. Але це лише півправди, а от для чого брався займ, це я таки сподіваюсь сьогодні вияснити. Міг не те що боятися зі мною поговорити, просто знав, що це марно. Бо він бачив (ще того разу, як був перший займ), як я важко працюю з малим на руках (свій бізнес, але дуже важкий, де я можу бути зразу одна за трьох працівників і приповзаю додому в 11 вечора) і як відкладаю кожен долар на відпочинок. Тому він і боявся говорити ще до взяття кредиту, бо я би 100%зрозуміла і вирахувала, що гроші потрібні не на борги перед постачальниками. А так вже кредитами обклався, борги ростуть, виручки нема, я його кожен раз розпитувала, а сьогодні приперла і він зізнався. Але це таки лише напівправда...Якось так
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
З Вашої розповіді, Вам чоловік не потрібен, лише витрати, і довіри 0 тепер.
ЭтаваНиМожетБыть
• 21 октября 2019
Ответ дляТепличная
Для мене це тому й дуже страшно. Я завжди живу ´по средствам´. Нормально, не шикую і не бідую, але по своїх можливостях. А тут такі ´сюрпризи´. 30 тисяч для мене гроші, враховуючи що мій особистий заробіток зараз тисяч 15-20(в мене невеличка своя справа, але на двох з мамою). І, як виявилось, тепер всі фінансові ситрати будуть на мені. Не дуже розженешся.
ЭтаваНиМожетБыть
• 21 октября 2019
Ответ дляAlexysche
Ви якось дуже дивні висновки робите з моїх слів. Якщо я з дитиною повинна все вигрібати тепер, відмовляти собі у всьому і терпіти брехні, то такий точно не потрібен. Що це за відношення? Де відповідальність за свою сі м´ю? Чи це я винна, що він наробив справ таких, брехав постійно, поки я сиділа з дитиною і бігала на роботу? Я повинна зараз ще гратися в благородство і по голові його за це гладити? Які мають бути мої емоції після другого за півроку сюрпризу, може Ви знаєте?
Болтушка Му• 22 октября 2019
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну что там, автор, поговорили с мужем?
ЭтаваНиМожетБыть
• 22 октября 2019
Ответ дляБолтушка Му
Ну что там, автор, поговорили с мужем?
Вчора з тих нервів випила таблетку і вирубалась біля малого. Він прийшов і ліг спати. Спеціально мене не будив, щоб не було скандалу. Цілу ніч мені жахи снилися. Зранку встала, розбудила його, почала трясти за апарати. Каже що такого не було, показував мені затрати розписані, два місяці тому він виявляється справді дуже заборгував постачальникам різних фірм, борги росли, він взяв займ, другий я пішло-поїхало. Проценти росли, що міг погашав. В голові не вкладається як людина півроку тому з того ледь вилізла і зараз знов иам само...Логіки нема взагалі...Коротше. Голова квадратна. Зараз треба якось з того вигребтися, щоб перестали рости ті відсотки. Як далі жити з ним в такій обстановці, я не знаю.