Масяня Я• 26 октября 2019
Чи не рано на 7 місяці переграти всі речі,не злежаться?
Для дитини вже все купила.Лиш поспати треба все.Чи не зарано на 30 тижні? Чи не зводиться, зародиться ще одяг в комоді? Коли найкраще це робити? Також до прання пелюшки,рушнички чекають...
Масяня Я
• 26 октября 2019
Ответ дляМадамОхмури
сумбур сумбурный
Та планшет виправив,а я не звернула увагу
Глаголица• 26 октября 2019
рано. стирка-глажка обеззараживают одежжу. этот эффект сохраняется от нескольких часов до нескольких дней.
Малинка• 26 октября 2019
Недель в 37 начала все собирать, сейчас 39,4 сумки собраны ещё не до конца!
Как вам будет спокойнее, так и делайте, у кого-то с 30 недель все готово, кто-то как я - в последний момент
Масяня Я
• 26 октября 2019
Чи не зарано все перепрати і зложити до комоду? Чи не залежиться і пилюкою не припаде ?
Масяня Я
• 26 октября 2019
Ответ дляГлаголица
Дякую.
Фрося_Бурлакова• 26 октября 2019
Ответ дляМасяня Я
А Вы звертайте!*переграти*,*поспати треба все*

Масяня Я
• 26 октября 2019
Ответ дляФрося_Бурлакова

Світ не зупинився.Не нервуйте так
Шкода що ви раніше не поправили одяг/пелюшки, як тепло на дворі було, все б гарно просохло на свіжому повітрі. Або починайте зараз, якщо є де сушити, або чекайте поки включать отоплення. Не затягуйте, живіть ростиме, і вам буде важче, а ці два місяці швидко пролетять. Я коли народжувала другу дитини, то все було куплене, а з пранням затянула до останнього, вже пробка відійшла, а в мене не поглажені дитячі речі/пелюшки. Вже не пам’ятаю чи встигла прогладити пелюшки, а чоловічки точно гладила лише там де путок.
Коренная киевлянка• 28 октября 2019
Боже мой, делайте как Вашей душеньке угодно. Я тащусь от всех этих постирушек и раскладушек по комодам)))) сейчас 33 недели и все разложено, осталось сумки спаковать в роддом.
А что у Вас дома за мегапылюка, что припадет слоем аж в комоде?)