Аннуитет• 27 октября 2019
Покупець не забирає посилку 6 днів з укр пошти,що робити?
Така ситуація вперше-продала светр і спідницю за 50 гривень.Речі хороші,продала за символічну суму,покупець оплатила 50 грн.на карту.Посилка вже 6 днів стоїть на пошті і на мої смс -чому не забирає посилку відповіді немає ,хоча заходить на сторінки .Хто знає коли починається оплата на укр пошті за зберігання?Скільки посилка буде чекати на одержувача?
Глаголица• 27 октября 2019
А чего вы переживаете? За товар оплату получили. Через месяц посылка вернётся к вам.
Творог для розжига• 27 октября 2019
она просто хотела вас выручить, шоб вы не позорились с этим лохмотьем
Аннуитет
• 27 октября 2019
Ответ дляГлаголица
А як повернеться назад до мене я буду сплачувати пересилку в обидві сторони та плату за зберігання? Бо товар лише 50 грн.Це виходить я попаду на гроші
Глаголица• 27 октября 2019
Ответ дляАннуитет
Так не забирайте. В чем проблема?
Аннуитет
• 27 октября 2019
Ответ дляТворог для розжига
Хай буде так ,потіште себе хоть цими думками.
Невидимка Майя• 27 октября 2019
Ответ дляЯ не Тролль
Безкоштовне зберігання 5 днів. Далі пеня.
Брехня. 10 календарных дней. Мне посылки пришли 21 числа, получила СМС, что до 30 числа включительно бесплатное хранение))
Снежнакомка• 27 октября 2019
Девочки, почему при оформлении не указываете (поставить галочку) после окончания срока вещь утилизировать? Есть там и возврат назад по умолчанию.