Секретница
• 01 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ноуп. Несіть її вже на блошиний ринок.
Вам 40?
Секретница
• 01 ноября 2019
Ответ дляArina 25
Извините , ужас какой-то . Что цвет, что кожа( или под неё).
А покажите варианты хорошие, к примеру, что сами носите?
БлинчикБезСметанки• 01 ноября 2019
Ответ дляСекретница
Вам 40?
Ще нема) а що? Думаєте лише 40 річним не сподобалась би ця сумочка? Може і бабці моїй вона не глянулась, ви також їй дорікали би 40- річчям? Аяяй.
Секретница
• 01 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Нет, просто по мне это молодёжная модель
Луноходик_Ик• 01 ноября 2019
Ответ дляСекретница
Вам 40?
Мне больше. Но такое не носила бы никогда
БлинчикБезСметанки• 01 ноября 2019
Ответ дляСекретница
Колір- не в модних тенденціях. Форма- також. Шви негарні, карман з молнією кривуватий- це те, що я бачу. А молодь би взагалі матюкнулась. Ви бачили палітру Пантон на цей сезон? Колір сумочки занадто припилений, це не фешн, тим більш не молодіжно.
БлинчикБезСметанки• 01 ноября 2019
А нашо ж ви питаєте про сумку? Хочете продати, купити, чи просто нас розважити?
Я вся ваша• 01 ноября 2019
Ответ дляСекретница
Та ну) Какая она молодежная? Вы не видите, с чем молодежь ходит? С рюкзачками, с маленькими кросс- боди, а не с такими саквояжами из свиной кожи невнятного цвета)))
Закидай меня камнями• 01 ноября 2019
Ответ дляБлинчикБезСметанки
таки так .Мені 60 і сумка мені не подобається. То мені 40?
БлинчикБезСметанки• 01 ноября 2019
Ответ дляЗакидай меня камнями
Бінго) ось і винайдено еліксир молодості)
40каградусная• 01 ноября 2019
Ответ дляЯ вся ваша