МатьЧасть• 05 ноября 2019
Чи може лікарня відмовити у госпіталізації, якщо не має місць?
Прийшла із направленням з поліклініки, а завідуючий каже, що місць не має... Це натяк на хабар чи дійсно можна отримати відмову вразі переповнення. Хоча в причині я сумніваюся, сиджу в черзі і людей привозять і госпіталізують.
А Я Самая Самая• 05 ноября 2019
Ответ дляМатьЧасть
Я ходжу сама, але треба нагляд, денного стаціонару буде достатньо. Суть питання в іншому.
Дневной стационар только в поликлинике, а в больнице всегда масса людей лежит, инсультников очень много