С перепою• 05 ноября 2019

Рівно тиждень до розлучення . Мені страшно

Страшно ,що роблю помилку. Любила його ,одружені лиш півтора року .
Але ,він зробив так ,що останні 10 місяців були пеклом.
Вічно втікав від проблем до мами. Сумка збиралася моментально.
Потім , щоразу ,я його вертала .
Кожен наступний раз , ставав все більш болючим.
Ніколи не було "розбору польоту" . Я питала , що нам не вистачає ,чому стаються такі ситуації .
Потім , я почала помічати холод. Признаюсь чесно - я не хотіла вірити . Але питала ,чи хтось є .
Його відповідь мене влаштовувала. Вірила .шукала причини в собі .
Я тут, час-від-часу нила . З мене сміялися.
Була Польща , робота, на яку потрачено більше ,ніж зароблено. 2 місяці моїх істерик ,в тому числі і тут.
Запой в Польщі. Лопнула язва , перитоніт . Як він залишився живим , навіть лікарі польські були в шоці.
Я приїхала в той день ,коли потрапив до госпіталю .
А на наступний день , я дізналася все .
Його тел. Був у мене ,так як мені приходилось тримати зв´язок з усіма.
І я знайшла її.
Шукала ,признаюсь .
Не буду описувати свій стан. І що в мені робилось .
Я в іншій країні , біля нього . І день і ніч. Не сплю . Памперси змінюю. А там ...фея .
Я запитала в той же день ,не дивлячись на його стан . Він сказав коротко - знайома . Питаю ,а гроші пересилав їй ,тому що просто знайома ? Відповідь - їй треба було .
Для мене нуль )) він сказав ,що це в минулому і попросив ,не залишати його.
Так ,я була всі 14 днів біля нього.
Скажу чесно , було важко морально. Але ,хто не помиляється ,думала я .
Потім приїхавши в Україну у нього стається приступ вдома . Він не дихав. Швидка.
Діагноз : плеврит пневмоторекс
2 неділі знову 24/7
На всіх маніпуляціях тримала за руку.
Навіть там ,де має бути стерильно.
Потім знову , лікарня підозра на абсцес ... МРТ , нерви ..
В цей час ,ми зайшли в борг. Я думала МИ )
Я почала після стабілізації вирулювати ,пахати як раб . Він вдома .
Хоча , можливість заробляти була .
Ні руху по справах .на рибалку на сутки - залюбки .
Я зламалась . Була критична точка ,яка вирішила все .
Я вигнала сама !
А потім дізналася ,що коли я на роботі - він писав весь час феї . І не тільки їй одній .
Жалівся ,що таке пережив . Що поруч нікого не було .
І зі мною давно не живе .
Але , мені стрвшо йти далі .
Я любила ,правда ,щиро . Вірила і довіряла. Я зламалась , зламалась повністю. Зазвичай ,я перша йшла на примирення . А тепер , ні. Але я не знаю ,чи це правильний вибір
ничевока• 05 ноября 2019
Слава Богу,что Вы не до конца мозг потеряли.С облегчением!:)

Заюшка_хозяюшка• 05 ноября 2019
После вышел вы ещё сомневаетесь? Конечно, ДА.
Попипиповна• 05 ноября 2019
Навіть не сумнівайтеся. Ви праві 100%. Шкода, що так довго до того йшли. Але тим не менше.
Якщо далі залишитеся, скоро будете їм вдвох із феєю чайок заварювати і по презики бігати.
Точный сантиметр• 05 ноября 2019
Навіть не сумнівайтеся. Ви все робите правильно. Бережіть себе
Фиктивная• 05 ноября 2019
Я дивуюся, що ви ще вагаєтесь. Тут іншого виходу не має-біжіть, чим швидше, Тим краще. Запхайте будь-які почуття в жопу, всі, окрім відчуття власної гідності. Вам попався... Андон, іншої назви для нього немає. Так і будете заробляти, лікувати, за руку тримати - а він жити за ваш рахунок. Баби-дури, і на почутті жалості можуть далеко зайти. Відокремте жалість і її туди ж, куди і його - в жопу
Заюшка_хозяюшка• 05 ноября 2019
Радуйтесь, что с таким ещё детей нет общих.
Бутылка Кифира• 05 ноября 2019
Дети есть?
Совбез• 05 ноября 2019
Фрося_Бурлакова• 05 ноября 2019
Правильный. Вы готовы так все время жить? С такими качелями.

Дерево береза• 05 ноября 2019
Звільняйтесь від цих гнітючих і вбивчих стосунків! Полюбить спершу себе і радійте, що така чудова, щира і смілива людина є у себе самої!
МЕСТО_Встречи• 05 ноября 2019
Хай Вам Бог пошле достойну людину. Все буде добре, головне що здоров´я Ваше в порядку, все хороше ще попереду.
Зам Ам• 05 ноября 2019
Если нет детей бегите и не забудьте!
Люблю порядок• 05 ноября 2019
То він має переживати чи не зробив помилку. А вам бажаю не втрачати віру в людство і людяність. Зустрінете людину, з якою об´єднаються ваші зусилля до щастя.
автор С перепою • 05 ноября 2019
У мене за 10 місяців цих нервів якісь приступи стаються. Коли вдихнути не можу , починає судомити тіло .
От він сказав , що я тебе перестав любити
Після того ,як ти валялась під шафою
Як раз ,у мене він був , приступ ....
автор С перепою • 05 ноября 2019
Ответ дляБутылка Кифира
Дети есть?
Моя донька ,від першого шлюбу
автор С перепою • 05 ноября 2019
Ответ дляФрося_Бурлакова
Не готова. Але ,невже я настільки пусте місце. Невже я нічого не варта ,що от так викреслив ?
автор С перепою • 05 ноября 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Я аж розчулилась . Щиро Вам дякую.
Заюшка_хозяюшка• 05 ноября 2019
Ответ дляС перепою
Після того ,як ти валялась під шафою
Як раз ,у мене він був , приступ ....
Это не вы писали как упали в обморок от усталости а муж сделал вид что не заметил?
Без комплексов• 05 ноября 2019
Мне кажется эта тема уже была. Только не знаю Ваша ли?!

автор С перепою • 05 ноября 2019
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
На щастя ,ні. Але мій через мене переступав і збирав речі. Зараз пишу ,аж холод по тілу ...
Любовь Калистратовна• 05 ноября 2019
Ответ дляС перепою
Використав.І викреслив.
Прибіжить при першій смуті (згадаєте мої слова!)
Тож,тепер ваша черга викреслювати саме зараз!
І не чути ниття в подальшому.
Феі нікуди не зникнуть,будуть вони у нього завжди.
А таку ,як ви,він навряд чи знайде ще.Тож,вам вирішувати!
Зараз!Щоб потім не було ще більше боляче.
Кили и Манджаро• 05 ноября 2019
Эта тема уже точно была. Хорошо, что хватило ума разводиться. Я потратила 7,5 лет, теперь реву. Уже с другим, а мой нынешний муж ждал мои качели 5 лет, когда мы с бывшим уже не жили (переехал в другой город), а мне все жалко было разводиться.
ГейСюда• 05 ноября 2019
скажу правду вам, що таких дур ще треба пошукати, та ні як не можу зрозуміти для чого себе так низько опускати тобто за для кого? тому даю пораду - викиньте це лайно назавжди із свого життя і тоді у вас усе налагодиться !
автор С перепою • 05 ноября 2019
Ответ дляБез комплексов
Я писала раніше , багато. Емоційно. Багато хто сміявся,не вірив. Я вже сама не знаю ,яка я. Розумна чи втратила здоровий глузд. Ніби для мене нічого не змінилося ,як трималося все на мені ,так і є. Але ,чи правильно воно все.
Чи ті пари ,які внуків мають. Чи вони не мали таких ситуацій ? От про що думаю . Можливо я забагато хочу ?
Можливо немає вірного? Немає любові ?
Я як в сітях , не можу в своїх думках розібратися .
Заюшка_хозяюшка• 05 ноября 2019
Ответ дляС перепою
Значит, то ещё один м*дак.
Автор, милая, Вам к психологу надо. У вас были очень нездоровые отношения. Человек откровенно вытерал об вас ноги. О чем жалеть? Только о том, что глаза раньше не открылись. Желаю вам встретить достойного мужчину.
Вишнёвая Леди• 05 ноября 2019
Ответ дляС перепою
Бегите от него и не сомневайтесь!
Вы достойны лучшего!
Плюшевая дыба• 05 ноября 2019
Вы все делаете правильно. Счастья вам и достойного мужчину!
Точный сантиметр• 05 ноября 2019
Ответ дляС перепою
Можливо немає вірного? Немає любові ?
Ті пари, які мали такі ситуації, все життя жили в тих муках. І ті жінки шкодують, що не припинили цього.
В сім‘ї можуть бути конфлікти, і на якийсь час розходитись пари можуть, але те, що ви описали - то жах.
автор С перепою • 05 ноября 2019
Ответ дляГейСюда
Що дура ,сама знаю . Хто знає мою ситуацію , дивуються чому я одразу не залишила його. А я не могла. Він з 4 трубками з тіла. Лежачий. ..ну чорт попутав , думала я. Що Бог мене проводить по такій дорозі ,тим самим перевіряє мої почуття мою віру і мою душу ,хто я є . Я є та яка може прощати ?
Гореотума• 05 ноября 2019
Ответ дляС перепою
и варта и не пусте місце. Попался гнилой человек Вам. Поймите с Вами все так. Желаю, чтобы эта неделя прошла быстрее и не вздумайте передумать. Так жить нельзя. Переворачивайте страницу.