ВсеПроВсехЗнаю• 09 ноября 2019

Телефонні погрози фізичню розправою. Які мої дії?

Телефонує поліцейський ( сержант поліції спеціального призначення ). Погрожує мені розбити морду ( дослівно). Чоловіку, що його будуть по кусочках збирати, бо він поліція і йому пох... ( дослівно) і ще багато чого "приємного". Записи розмови є. Написала заяву в поліцію. Його викликали на допит. Який можливий розвиток подій далі? Це кримінал? Чи хуліганство?
Коробка с карандашандрами• 09 ноября 2019
Поліція не займається поліцією. Якщо хочете порушити справу стосовно поліцейського, потрібно звертатися у прокуратуру

Маша хороша• 09 ноября 2019
А по какой причине вам угрожают?
Це хуліганство
Любовь 78• 09 ноября 2019
По теме не подскажу. А почему он вам угрожает?
автор ВсеПроВсехЗнаю • 09 ноября 2019
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Заяву прийняли і зареєстрували. Якщо не важко, то підкажуть стосовно прокуратури. Яка процедура?
дама_из_декрета• 09 ноября 2019
Ото ви влізли.Не просто ж так?
автор ВсеПроВсехЗнаю • 09 ноября 2019
Ответ дляЛюбовь 78
Історія довга та нецікава. Проблема висмоктана з пальця. І вже не є проблемою. Людина, яка натравила його на мене тепер телефону і просить вибачення. Каже, що не звертайте уваги, він був в АТО , він дуже нервовий, але нічого вам не зробить.
сама себе прекрасная• 09 ноября 2019
Обов´язково всі телефонні розмови записуйте, в телефоні є така функція
автор ВсеПроВсехЗнаю • 09 ноября 2019
Ответ длядама_из_декрета
Ото ви влізли.Не просто ж так?
Не повірите, але просто так. Вирішив показати своїй подрузі, який він мужик і як він зараз порішає з беззахисною жінкою... Вчора поліцейський, який слухав записи, сам був шокований почутим...

Регионщица• 09 ноября 2019
Звертайтесь в прокуратуру.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 09 ноября 2019
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Це хуліганство
Читаю, що якщо він дійсно поліції, то можна і кримінальну справу відкривати.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 09 ноября 2019
Ответ длясама себе прекрасная
Все записано.
автор ВсеПроВсехЗнаю • 09 ноября 2019
Ответ дляРегионщица
Звертайтесь в прокуратуру.
Одразу? Чи чекати рішення слідчого по цій справі?
Ромашкинная• 09 ноября 2019
Для криминала необходимо , чтобы было доказано умысел совершить свои угрозы, подготовка к совершению этих угроз. А тут максимум служебное расследование и выговор.
Ромашкинная• 09 ноября 2019
Ответ дляРегионщица
Звертайтесь в прокуратуру.
У прокуратуры уже нет функций надзора.
vasilinavasilevskay• 09 ноября 2019
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Есть отдел внутренней безопасности. Они занимаются преступлениями, которые совершают люди в погонах. Полиция дело замнет. На них в этом случае не надейтесь
Однозначно• 09 ноября 2019
Ну і не факт що телефонує дійсно саме поліцейський))
ЛерусикП• 09 ноября 2019
Полиция Вам не поможет тут, это не их компетенция. С Вами разговаривают для видимости, и не обращайте внимания на то какие они хорошие. Своих они не сдают. Даже если полицейский с другого города,он тоже свой.
Прокуратура тут тоже уже не решает с них сняли полномочия. НО написать заявление в генеральную прокуратуру нужно.
После этого пишите заявление в ДБР (державне бюро розслідувань). Вот как раз они и решают вопросы с полицией теперь. А в прокуратуру чтобы она проконтролировала еще сверху.
Могу дать консультацию и написать заяву, так как сама эти круги проходила (платно). Бесплатно я уже сверху подсказала что делать.
Ромашкинная• 09 ноября 2019
Ответ дляЛерусикП
Нет, это не подследственность дбр, этим должен заниматься департамент внутренней безопасности НП Украины.

ЛерусикП• 09 ноября 2019
Ответ дляРомашкинная
С чего Вы это взяли? Где такой закон,постановление может есть?
При чем внутренняя безопасность к полиции.
После прокуратуры, около полу года пока не открыли ДБРку ментами вообще никто не занимался, эти дела висели то на прокуратуре,то на СБУ. После того как открылась ДБР,на них переложили эти обязаности.
А чтобы не быть голословной, вот Вам скрин с сайта официального ДБР, чем же они занимаются. Предпоследним пунктом у них стоят.
Ромашкинная• 09 ноября 2019
Ответ дляЛерусикП
ДБР розслідує ті справи, в яких фігурують вищі посадові особи.
До функцій ДВБ (Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України) має наступні функції:
1. Формування та забезпечення реалізації заходів з питань внутрішньої безпеки в Національній поліції України.
2. Виявлення, попередження та припинення кримінальних правопорушень та корупційних діянь, що готуються або вчинені працівниками органів та підрозділів Національної поліції України, а також захист посадових осіб Національної поліції України від перешкоджання їм у виконанні службових обов’язків.
3. Виявлення осіб, які намагаються втягнути працівників органів та підрозділів Національної поліції України у злочинну чи корупційну діяльність, здійснення профілактичних заходів щодо них, а за наявності достатніх законних підстав документування вказаних протиправних дій.
4. Координація та проведення заходів щодо протидії фактам поширення завідомо неправдивих відомостей, які дискредитують посадових осіб, а також систему органів Національної поліції України.
5. Проведення в межах компетенції перевірок кандидатів на посади номенклатури Національної поліції України, інші керівні посади, повторний прийом на службу в Національну поліцію України, переміщення із структурних підрозділів територіальних органів Національної поліції України, у т.ч. міжрегіональних до апаратів територіальних органів Національної поліції України, у т.ч. міжрегіональних, а також переміщення по службі за межі гарнізону. Результати таких заходів доповідаються лише безпосередньому керівництву.
6. Координація дій та участь у заходах щодо виявлення, попередження, припинення та документування протиправних посягань на життя і здоров’я працівників Національної поліції України, учинення яких пов’язано з виконанням ними службових обов’язків.
7. Здійснення в межах компетенції організаційних і практичних заходів щодо реалізації вимог антикорупційного законодавства.
8. Проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи в органах та підрозділах Національної поліції України з питань запобігання та протидії кримінальним та корупційним правопорушенням серед працівників поліції, а також щодо виконання інших завдань, покладених на ДВБ.
9. Виконання інших функцій, що випливають з покладених на ДВБ завдань´.
ЛерусикП• 10 ноября 2019
Ответ дляРомашкинная

Этим постом Вы еще раз решили показать, что я права:) что полицией должны заниматься ДБР)))

8. Проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи в органах та підрозділах Національної поліції України з питань ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ КРИМІНАЛЬНИХ та корупційним ПРАВОПОРУШЕНЬ серед працівників ПОЛІЦІЇ, а також щодо виконання інших завдань, покладених на ДВБ.

Вот Ваш же 8 пункт! и 9 также подходит!
Одним словом, спорить не буду.Я человеку подсказала куда сейчас нужно идти, чтоб она не гоняла по сотне инстанций. Всех благ
Ромашкинная• 10 ноября 2019
Ответ дляЛерусикП

Вот Ваш же 8 пункт! и 9 также подходит!

Читать умеете? Я вам процитировала функции не ДБР, а ДВБ.