Добрий день, в доньки вже більше місяця почалось безсоння, от зараз ще не спить. Я вже з нею годину лежала в її ліжку - без толку. Думаю може то дитячий мелатонін купити. А може порадите щось інше. Магне В6 колись вона пила при надмірній емоційності - взагалі не допомагало, Тенотер форте теж, тому розглядаю інший варіант.
СиренаФеоктистовна• 13 ноября 2019
У знакомой сын страдал бессоницей в 11 лет. Врачи сказали убрать все гаджеты. Ну и выписали курс типа магне В6 и еще там какие то таблетки типа глицина. Сидел в играх по многу часов в день. У него даже с сердцем какие то проблемы нашли, типа истощения. Не скажу точный диагноз. Но слабенькое сказали, плохо качает, как то так. Тоже связали это с гаджетами, и отсутствием физ нагрузок.
Сейчас его записали на плавание и планшет ограничен. Вроде наладили.
ТаПрямТам• 13 ноября 2019
Ответ дляvorobchyk
коли мала більші навантаження минулого року після школи, то спала краще. А школу зовсім відмінити не можемо :(. Як не встигає всякі основи здоров’я до розумного часу зробити, то цей ’надважливий’ предмет упускаємо.
что ещё есть помимо школы? в бассейн запишите. пусть просто плавает. или ванны с лавандой. ароматерапию попробуйте.
моему тоже 10. уроки делаем ровно 1,5 часа. что не успел - выбачайте. 7 уроков 3 раза в неделю, плюс до ночи сидеть за заданиями....не не не
Котенок аки рысь• 13 ноября 2019
Когда к врачу планируете? Самолечение - не выход! Витамины пить без анализов не стоит.
По теме, дочь всегда засыпала долго, до часа, но весной начался период, когда и спустя 2 часа не засыпала, но у неё ещё одна жалоба была,- раз в неделю голова болела так, что ни ношпа, ни нурофен не помогали, начала искать причину, оказалось у неё смещение позвонка, прошли первый курс масссжа и лфк, пили глицисед, научилась делать с помощью остеопата упражнение дома для расслабления шейных позвонков.
Кровоток ещё не идеален, но общее состояние значительно лучше, продолжаем работать и укреплять организм.
Желаю вам найти проблему
Ответ дляТаПрямТам
крім школи англійська 2 рази на тиждень, біля дому, тобто час на дорогу мінімальний, домашньої мало і не складна, сама робить швидко і з задоволенням. І ще раз на тиждень на Пласт ходить - це типо развлєкуха для неї - соціалізація, спілкування з однолітками і т.п.
Перед тим 4 роки ходила на спорт, але мені методи тренера останнім часом не подобались і як збільшилось наватаження в школі, я її зі спорту забрала. З задоволенням би записала на плавання чи щось інше, але вона дуже довго сидить над уроками - повільно все робить, має розсіяну увагу і тому поки так. В гаджетах особливо не сидить, в мене батьківський контроль і обмежений час.
Галябалована• 13 ноября 2019
у мого кожного року так після зміни часу ((( і налагоджується тільки ближче до нового року
ненавиджу зимовий час
Зараз немає можливості, а то би пішла до остеопата з цим
ненавиджу зимовий час
ТаПрямТам• 13 ноября 2019
Ответ дляvorobchyk
это вам кажется, что легко и просто. не забывайте,идет перестройка гормонального фона. возможно, месячные готовятся. в классе моего сына(5 класс) половина девочек уже с месячными. мамы жалуются на смену настроения кардинальную у детей. на плаксивость и т.д.
мой стал полнеть и начали жирнеть волосы. врач сказала - привет подростковый возраст.
попробуйте на неделю хотя бы убрать всё. оставить школу, и сесть помочь с уроками. максимально разгрузив. посмотрите какой эффект будет.
бассейн расслабляет мышцы, зажимы, ущемления, снимает усталость. это хорошая штука
Ответ дляКотенок аки рысь
Желаю вам найти проблему
дякую. До лікаря не підем, бо до якого? До ортопеда ходить раз на рік, тому що носить спец устілки і просто контролюємо ситуацію, відразу хребет їй двляться - все норм, ще щороку обов’язково окуліст, ну і сімейник відразу, та й як за якоюсь довідкою її відразу дивляться, аналізи здавала минулого місяця. Та в нас взагалі пів родини лікарів різного профілю.
В неї проблеми з засинанням і раніше були, ще в рік, потім само встановлювалось, потім знов.... І я вже писала, що всякі пігулки, які прописував невролог взягалі не допомагали, час проходив і само мінялось. Просто тоді був, або й не було садочка, дитина вдень спала, а зараз так не виходить, тому я й переживаю. З уроками і так над нею сиджу, бо тоді на все буде відволікатись і вічність їх робити. Пласту 2 тижні не було. Ехх, бачу таки мелатонін спробую, бо ж спати треба. Теж думаю, що від навантаження не спить, бо перейшла в 5 клас і нові вчителі і т.п.
Альфред Шнитке• 14 ноября 2019
Автор, попробцйте накормить ребенка часов в 18 какой-нибудь лёгкой едой без мяса, типо салат и каша, чайок без сахара, немного меда. И все .
Попробуйте, должно помочь, я не шучу.
Волшебная палочка• 14 ноября 2019
уменьшить эмоциональную нагрузку, умственную (уроки, курсы, гаджеты)
и обязательно увеличить физическую нагрузку, т.е. спорт. силовая полуторачасовая тренировка 2-3 раза в неделю исправит положение.
Кнопкотык• 14 ноября 2019
Я в этом возрасте по полночи читала с фонариком. Засыпала под утро и потом в школу. И всё норм. После окончания школы просто спала чуть не до обеда) но я сова типичная. Почитайте про пустырник, можно ли его деткам, Нотта тоже помогает.
Волшебная палочка• 14 ноября 2019
Ответ дляvorobchyk
да не нужны ребенку Ваши пилюли!
она просто очень эмоциональный человек. помогите ей - перестаньте сидеть делать уроки до посинения, пойдите сместе попрыгайте на батуте.
Ответ дляВолшебная палочка
да не нужны ребенку Ваши пилюли!
Та з чого ви взяли, що ми до посиніння робимо. Якщо над нею не сидіти, то вона взагалі нічого не буде встигати. Ніхто з неї не вибиває найкращі оцінки і не сварить за погані (ну майже), але є якийсь мінімум, типо вміти рахувати і грамотно писати, щоб від того очі не вилазили. І іноземна обов’язково, бо без неї нікуди зараз, але теж ніхто не грузить наднормово. Я сама вчилась і в спец школі і уявляю що таке навантаження мовою - в неї гуманно. Коли раптом задають вивчити на завтра 37 нових слів і буде диктант, то вчить скільки вийде, ніхто до 12 ночі не довбить. І по вихідних ми відпочиваємо і гуляємо і т.п. Я розумію, що то емоційний фон такий, але переживаю за організм який росте.
Нафаня Маня• 14 ноября 2019
Ответ дляvorobchyk
У нас тоже завтра основы здоровья . Не успели сделать сегодня. В 22.50 спать легла
Не прохожу мимо• 14 ноября 2019
Ответ дляvorobchyk
так ваша дитина не втомлюється, як вона буде спати. Додайте фізичні навантаження, щоб розслабояло тіло і переключало мозок і сон налагодиться
Сыро_Ежка• 14 ноября 2019
Автор, а сколько вы часов за сутки спите? А ваш муж?
Для каждого человека физиологическая норма сна разная. Цезарь спал 3,5...4 часа в сутки, а Эйнштейн - 10.
Для кого-то норма сна с 3:00 до 7:00, а для кого-то - с 21:00 до 7:00.
Может у вас там растёт юный гений, а вы даже не догадываетесь?
Ответ дляСыро_Ежка
Дякую за підтримку :).
Ате, що нема спорту мене бентежить,тому, що останні 5 років він був, але я переживаю, що після фіз навантаження взагалі за уроки не зможе сісти - буде втомлена, а пізньо-вечірніх занять для такого віку нема.
Оцененная• 02 декабря 2019
метод биоакустической коррекции широко используют при нарушениях детского сна. Психолог назначает и проводит,по крайней меере нам именно психолог которая провела занятия с сыном,назначала. Помогло. Потом делали еще ээг для контроля..Прошли бак- на виноградаре,в центре стимуляции мозга.