Ленивица-красавица• 15 ноября 2019

Сколько сейчас стоит лечение геморроя?

Желательно кто знает с Днепра... Сил больше нет терпеть... Но боюсь представить сколько стоит операция... Свечи мази уже не помогают что назначали
Путающаяся• 15 ноября 2019
Коагуляция тысяч 10000
Пенек Возмездия• 15 ноября 2019
И нас 5 000
Можливо вас не так лiкували? Треба пити лiки Авеню, свiчi облiпиховi 2p в день, сприцовання календулою перед тим як ставит свiчку. Туалетной папip не можна тiльки пiдмивання це коли загострення
Kvitkaliliia• 15 ноября 2019
Ответ дляПенек Возмездия
И нас 5 000
На жаль, існує 3-4 ступінь, коли консервативне лікування вже не допомагає
qed• 15 ноября 2019
Папе делали легирование в Оксфорд медикал-около 9000.Плюс МРТ с контрастом 4000.Вылечили.
Майская киска• 15 ноября 2019
У мене також були два послідні загострення дуже болючі та сильні, ледве витримала.Перші дні зовсім ходити не могла.Шишка так і не ввійшла після цих рецедивів.Перелопатила весь інтернет,читала відгуки.Лікувалась:свічки - Проктозан,свічки - Диклоберл 100, таблетки - Детралекс 1000, мазі чередувала - Судокрем та Троксевазин. Мені допомогло. Також думала, вже не виберусь без операції.Поки що в ’засаді’.
Kvitkaliliia• 15 ноября 2019
Ответ дляМайская киска
Ви молодець! Ще добре знімає набряк вузлів Реліф ( той що з фенілефрином), а лікарі рекомендують Гемороль ( він на травах) і Проктіс ( з гіалуронкою) - добре заживляють. Я в ´засаді´ аж 6 років витримала, потім тільки хірургу здалася.
автор Ленивица-красавица • 15 ноября 2019
Ответ дляПенек Возмездия
И нас 5 000
Так и делаю, только не авеню, а релиф и ещё забыла как мазь называется и флебодию
Ответ дляМайская киска
и я троксивазином мажу
Kvitkaliliia• 16 ноября 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
Авеню- это отечественный аналог флебодии, детралекса. Что-то из них пить обязательно. При этом во время обострения там доза увеличивается на несколько дней (смотрите инструкцию)
Всегда считала, что лечится мазями, свечками и таблетками можно и дома, если просто острый геморрой. Если трещина или тромбоз, то тогда уже придется к врачу, а то очень больно
Майская киска• 16 ноября 2019
Ответ дляЛенивица-красавица
и я троксивазином мажу
Це мені призначив лікар, коли після пологів у мене був геморрой, як троянда, та ніякі мазі не допомагали.
Майская киска• 16 ноября 2019
Дякую Вам за відповідь, обовязково спробую.