Хомяк с пастой• 20 ноября 2019
Мой с восторгом перечитал все 4 кники ’ Пригоди Ракети на чотирьох лапах’, ’36 і 6 котів’хотя с книгами ему сложно угодить. Вся серия ’Читання для реготання’ очень классная. Нестайко вообще не зашёл даже мне, какое то всё нудное и несовременное
Ответ дляХомяк с пастой
Вот эта серия книг?
Ответ дляХомяк с пастой
’Читання для реготання’
киньте ссылку, не могу найти
Кишмишная Мая• 20 ноября 2019
Любу класику, яка подобається можна читати українською. А.Лінгрен, улюблена була Еміль із Льониберги. Чарлі шоколадна фабрика. Теодори з Васюківки.
У мене дівчинка, але суть не міняється.
Кишмишная Мая• 20 ноября 2019
Подорож голубої стріли, Чіполіно, Джельсоміно у Країні брехунів. Дж.Родарі.
Стеклянная мышь• 20 ноября 2019
Моему тоже 8. Начали с ’Пригоды малого вовчика’ все перечитал, а теперь начал ’Щоденник слабака’ тоже зашло.
Нестайко... Ну так... Без особого удовольствия, скорее потому что я наседала, а когда начала дочитывать ее ему перед сном, поняла, что она таки нудноватая.
Еще тоже слышала про серию ’читання для реготання’ она у нас следующая на очереди.
Я не в теме• 20 ноября 2019
Ответ дляКишмишная Мая
У мене дівчинка, але суть не міняється.
Тореодори зарано! Дуже суржик читається не легко.
Еміль - теж навряд. Бо прізвища та назви їх містечок складно вимовити ..
Я не в теме• 20 ноября 2019
Моєму сподобався Чарлі та шок.фабрика з останніх. Зараз Г.Поттера читає, але дууже повільно((
Щоденник слабака - чтиво так себе, ни о чем. Хотя фильм прикольный, книга валяется(
Кишмишная Мая• 20 ноября 2019
Ответ дляЯ не в теме
Всі люди різні. Дочка перечитала всю Лінгрен будучи дошколяркою. Потім по програмі такі дитячі книги було не цікаво читати. Теодори читала в 1-2 класі, все нормально.