Я тут Живу• 24 ноября 2019
Напишите,пожалуйста, на украинском прописью аґрус и Аґрус.
Я тут Живу
• 24 ноября 2019
Ответ дляБоюсь признаться
Вас соединение с буквой ’А/а’ интересует?
Да
Боюсь признаться• 24 ноября 2019
Ответ дляЯ тут Живу
Да
Крючок нижний у этой буквы должен быть на месте.
Мона Лиза• 24 ноября 2019
Соединения А/а с ґ нижнее ’за ручки’, ґ с р тоже нижнее, как о с л, к примеру.
Успокойся_Успокойся• 24 ноября 2019
автор, явас прошу - не мучте дитину. Це така маячня....воно ж в не буде використовуватися, в 2-му класі ніхто на це уваги не зверне, а в 5-му вже всі будуть писати як попало.
Боюсь признаться• 24 ноября 2019
Ответ дляМалинка
не люблю написание этой буквы, вроде так:
Мне кажется, нет.
Мона Лиза• 24 ноября 2019
Ответ дляМалинка
Не правильно А/а с ґ.
Мона Лиза• 24 ноября 2019
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Да-да-да. Не давайте таких глупых советов.
Вот такие мамочки настраивают детей, а потом вообще не разобрать те каракули.
Успокойся_Успокойся• 24 ноября 2019
Ответ дляМона Лиза
ну да, якщо буде неправильне з’єднання, то деяким точно нічого не зрозуміть :))))
Мона Лиза• 24 ноября 2019
Ответ дляУспокойся_Успокойся
На цьому фото написано не ’ле, ли, м, ол, ее’, а ’ля, лм, лл, ал, ве’. Точно зрозуміло? Це так пишуть діти, яких не навчили (зошити фоткать не хочу). А Ви можете і далі перебувати в святій впевненості, що такого не буває.
Успокойся_Успокойся• 24 ноября 2019
Ответ дляМона Лиза
у вас дітки якого віку?
Мона Лиза• 24 ноября 2019
Ответ дляУспокойся_Успокойся
у вас дітки якого віку?
Початкова школа. Цих діток я спостерігаю вже третій рік. Ні краще, ні гірше не стає. Як завчили, так і пишуть.
Думаєте, через 10 років стануть писати розбірливіше?
Успокойся_Успокойся• 24 ноября 2019
Ответ дляМона Лиза
ви вчитель?
Успокойся_Успокойся• 24 ноября 2019
Ответ дляМона Лиза
Це має якесь значення?
да, дуже велике.
Якщо ви вчителька і вважаєте, що батьки винуваті, що не навчили своїх дітей писати правильні з’єднання, то це говорить про ваш непрофесіоналізм.
Якщо ви не вчителька, а мама молодших дітей, то будьте готові змінити свою думку в старшій школі.
Хорошого вечора.
Успокойся_Успокойся• 24 ноября 2019
До речі, я пишу не лише неправильними з’єднаннями, а взагалі неправильними буквами. Таприклад, т друковане. Мій почерк один з найрозбірливіших серед моїх знайомих в універі всі саме мої конспекти ксерили.