Амазонка-3bef• 06 декабря 2019

Доставка з Аліекспресу

Раніше з Аліекспресом справи не мала.Хочу замовити дитячі ремені безпеки в машину.Ціна 15$+доставка стільки ж.Якщо я беру 3шт. в одного продавця,то я розумію,що повинна заплатити одну доставку, так як відправлять однією посилкою.А мені при додаванні в кошик нараховують суму за три речі + три доставки.Це так і має бути,чи можна якось вирішити питання,щоб оплачувати тільки одну доставку?
Швидка Настя• 06 декабря 2019
1. Написать продавцу и просить изменить сумму доставки
2. 100% таких ремней на Али вагон и тележка-отсортируйте по цене и беСплатной доставке

ЯНаПэПэ• 06 декабря 2019
1.Добавить в корзину 1 штуку.
2.Уже в корзине добавить еще несколько. Доставка будет как за 1 штуку
3. Поискать у других продавцов, доставка может быть ниже или бесплатной
автор Амазонка-3bef • 06 декабря 2019
Ответ дляШвидка Настя
Ви праві.Таких ременів там куча.Але якщо ціна дешева - то доставка дорога.Якщо доставка безкоштовна - то ціна в три рази більша