Чумачечая_• 11 декабря 2019
Єипет на весняні канікули коли потрібно підбирати?
Щоб ціни по башці не шльопнули?
Чумачечая_
• 11 декабря 2019
Ответ дляЧефирный кот
вы уже опоздали
даже турция рб уже закрыла
Серйозно. Думала в кінці січня(
СережкинаЯ• 11 декабря 2019
Забронировали в конце сентября Египет на весенние каникулы, цена на сегодня выросла на 10000грн.
Чумачечая_
• 11 декабря 2019
Ответ дляСережкинаЯ
Ви самостійно чи через агента?
СережкинаЯ• 11 декабря 2019
Ответ дляЧумачечая_
Ви самостійно чи через агента?
Пакет турооператора anextour оформляли через агенство.
Чумачечая_
• 11 декабря 2019
Ответ дляСережкинаЯ
Який готель вибрали, якщо не секрет?
ОдинРазНадетое• 11 декабря 2019
Ответ дляЧефирный кот
вы уже опоздали
даже турция рб уже закрыла
Серйозно
Працюю в турагенстві
Нащо ви цей брєд пишите
Працюю в турагенстві
Нащо ви цей брєд пишите
СережкинаЯ• 11 декабря 2019
Ответ дляЧумачечая_
Який готель вибрали, якщо не секрет?
Sindbad Club 4*
Вилами по воде• 11 декабря 2019
Всегда за 3-5 дней покупаю тур, главное заранее выбрать отель и места на самолёте на нужные даты мониторить.
ЕлькиПальки• 11 декабря 2019
Ответ дляВилами по воде
На каникулы за 3-5 ддней хороший отель купить.
Муууумие• 12 декабря 2019
Ответ дляВилами по воде
за 3-5 дней конечно что-то купить можно, но на каникулы велик риск, что все нормальные отели уйдут в стоп. мы в этом году летали уже после каникул, бронировала отель за месяц, за две недели отель ушел в стоп у всех туроператоров.
Тури на дати шкільних канікул туристи зазвичай бронюють заздалегідь, щоб як мінімум придбати готель до душі,а не те, що залишилось в наявності. Якісні сімейні готелі завжди користуються підвищеним попитом, тому існує ризик попадання в ’стоп-продаж’. Плюс, враховуйте наявність місць на рейсах на ключові дати, ближче до дат вильоту починається ажіотаж, що зазвичай веде к росту ціни.Купити тур ,звичайно, можна буде і в березні, але що залишиться, по якій ціні, і наскільки Вас ці варіанти Вас влаштують...Варто починати пошук і моніторинг.