14 декабря 2019

де б ви посиділи в р-ні КПІ невеличкою компанією на 12-15 чоловік, не корпоратив

плануємо після 15-го січня зібратися з друзями на посиденьки, от минулого разу разу (жовтень) були на м.Дарниці Ред Кет наче таку назвуву мав заклад харчування, тепер там нам мало місця, справи обговооримо в бібліотеці КПІ, от де піти посидіти за чашкою кави, чи келихом коньяку, компанія переважно чоловіча віком від 40ка?
Грибной_Дождик 14 декабря 2019
Руккола
Счастье_же_вот_оно 14 декабря 2019
Думка На Туполєва
Люблю_джаз 14 декабря 2019
Небольшой компанией?
15 чел это уже свадьба!!!!
Сиреневая цапля 14 декабря 2019
Портер паб
Чудо Ф_ф КеДаХ 14 декабря 2019
Пивариум для коньячка
автор Бабулька 14 декабря 2019
Ответ дляСиреневая цапля
Портер паб
были
автор Бабулька 14 декабря 2019
Ответ дляЛюблю_джаз
Небольшой компанией?
15 чел это уже свадьба!!!!
ну может больше, собрание клуба по хобби, прием новых членом, надеюсь не все будут, поэтому 15 для меня небольшая.
автор Бабулька 14 декабря 2019
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Думка На Туполєва
подивилася, це повноцынний ресторан, на жаль треба щось простіше цогог разу.
Леска 14 декабря 2019
Ил молино на шулявке.
автор Бабулька 14 декабря 2019
Ответ дляЛеска
Ил молино на шулявке.
гляну, ну єто уже не совсем кпи, предполагала рядом с студентами есть что то такое на небольшую компанию друзей...