Да, я блондинка!• 18 апреля 2024

Який формат святкування обрати для дитини на ДР?(1рік)

1. Все банально. Це замовити ресторан, фотозону, фотографа, напевно якусь розважальну програму для дорослих та дітей, зібрати всіх родичів. Але мені не дуже подобається такий формат свята для дитини. Тому що це більш для родичів, щоб вони напилися, поїли та відсвяткували.
2. Це замовити тортик. Зробити фотозону своїми руками вдома, пофотографувати дитину, щоб була памʼять потім для нього. І зробити день відкритих дверей для «бабусь та дідусів» , щоб кожен хто хотів привітати дитину, міг прийти в зручний для нього час та провести цей святковий день разом із малюком.
Пік Антна• 18 апреля 2024
можете хоч проспати весь день, дитина всерівно нічого пам´ятати не буде
Скокмоно - стокнуно• 18 апреля 2024
не морочити сраку ні собі,ні людям.бо дитині в 1 рік це не треба. і повірте,15 річна дитина геть не згадає і не подивиться ,як її вітали в 1 рік. це досвід на 2 дітях моїх і ще інших))тому менше вистрибуйте зі штанів.це нікому не треба! ці фотозони і інша лабуда.
Р.с. провести час з малюком) малюк в 1 рік спить багато..це не 10 річна дитина,яку можна взяти за руку і повести на морозиво.)))і ще-крім бабусь і дідусів,і ще кумів,ваша дитина нікому не цікава)))))щоб приходити і проводити свій час. Бо кожен має своїх і свої клопоти))) прямо така подія...))напевно,принц уельський народився...ці мами такі цікаві
Дружная семейка• 18 апреля 2024
Мне больше нравиться 2 вариант. Никогда не понимала, этих пьяных гулянок на годик ребенку. Это кому нужно маме? Или ребенку? Ребенок вообще не запомнит, а маме лишний геморрой.
Выбирайте, то что будет в первую очередь удобно вам. Я бы не устраивала гулянку для родственников.
Зайченя• 18 апреля 2024
Тільки не дома
Ще хто коли хоче (((
Так місяць ходитимуть а ви готуйте мийте подавайте

Ні

Робила в ігровій кімнаті
Дорослі куми б і д за столом
Мала в мене на груді всі три години

Племінники старший з аніматорами

Гарні фото
Гарний настрій
Прийшла в чисту хату і впала відпочивати
Супер все пройшло
Купа подарунків
автор Да, я блондинка! • 18 апреля 2024
Ответ дляЗайченя
Тільки не дома
Ще хто коли хоче (((

Ні

Робила в ігровій кімнаті
Дорослі куми б і д за столом
Мала в мене на груді всі три години

Племінники старший з аніматорами

Гарні фото
Гарний настрій
Супер все пройшло
Купа подарунків
Прийти «кто когда хочет», это только в этот день, и только родным.
автор Да, я блондинка! • 18 апреля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так про бабусь та дідусів мова й була.🤦🏻‍♀️ Не будьте такими нудними та злими.
Гуру троллинга• 18 апреля 2024
Ну так и опредилитесь, вы хотите праздник для всех-всех (кроме вас и ребенка) или для никого. Пофоткать дите вообще в любой день можно. Непостановочные фотки интересней смотреть потом чем шопленые в праздничных нарядах.
Moon shine• 18 апреля 2024
Ніякого формату. Дайте спокій собі і дитині.Це така дуристика
Гуру троллинга• 18 апреля 2024
Ответ дляMoon shine
Скажете таке, для вас може і сукня на випускний в садочок неважливе питання?
Эт вернячОк• 18 апреля 2024
Тоже скоро предстоит. Я для себя решила, что в ДР мы с кумовьями на природу, шашлык пожарим и по домам, в следующие выходные могут бабушки с дедушками заскочить. Всё, без лишних гостей и гуляний
На границе• 18 апреля 2024
Ответ дляДружная семейка
Ребенок не запомнит. Но как раз первый вариант проще, все заказать и сидеть заниматься ребенком и общаться с гостями.
Бачу_майбутнє• 18 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Лучше пригласить бабушек на тортик/ужин на конкретное время после дневного сна ребенка, а не кто когда хочет
Эт вернячОк• 18 апреля 2024
Ответ дляНа границе
А у меня гости знают, что я столы с маленьким ребёнком накрывать не буду. Либо сами приносят, либо чай заварю и дам, что есть в холодильнике.
На границе• 18 апреля 2024
Ответ дляГуру троллинга
Ага, а в соцсети, что потом выкладывать? Смотрела видео из лагеря беженцев, так там люди отмечали ДР ребенка 1 год. С фотозоной и прочими атрибутами.
Элька-Карамелька• 18 апреля 2024
В 1 рік це все для дорослих, як правило для мами. Бо малюку глубоко фіолетово.
Moon shine• 18 апреля 2024
Ответ дляГуру троллинга
Звичайно важливо!треба за 2 роки вже лекало сукні в кравчині розробляти)))І готуватися
Зайченя• 18 апреля 2024
Ответ дляMoon shine
Ви таке писали ще в ковід

Що ковід пройде тоді і будемо відмічати

Ну і що ?
Відмічаєте ?
Вже війна
Потім ще щось
Так і все життя пройде
А ви все чекаєте чогось
Зайченя• 18 апреля 2024
Ответ дляMoon shine
А що в цьому поганого ?

Треба було бухати два роки ?

Так все вірно
І до кравчині теж треба
Зайченя• 18 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Молодці
А вам жаба ?
Moon shine• 18 апреля 2024
Ответ дляЗайченя
Ви таке писали ще в ковід

Що ковід пройде тоді і будемо відмічати

Ну і що ?
Відмічаєте ?
Вже війна
Потім ще щось
Так і все життя пройде
А ви все чекаєте чогось
я писала в ковід?))ви мене сплутали з кимось. Що будемо відмічати? в мене донька доросла вже
Зайченя• 18 апреля 2024
Ответ дляMoon shine
Такі коменти були в ковід
Типу ніяких свят
Після

То вже пʼять років минуло
А люди чекають після
А коли жити тоді ?
Тоскующая• 18 апреля 2024
Ресторан, фотозона, фотограф.... Автор, ребенку 1 год! Оставьте его в покое, никому не нужна вся эта хрень, поверьте. Соберите всех вечером на торт, сделайте пару семейных фото - попили чай и досвидос, у ребенка режим, никакого стресса.
На границе• 18 апреля 2024
Ответ дляЗайченя
Молодці
А вам жаба ?
Где вы это в моих словах усмотрели?
Зайченя• 18 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Где вы это в моих словах усмотрели?
Може зір поганий
Треба жити тут і зараз
Гуляти відмічати
А не чекати «після»
Moon shine• 18 апреля 2024
Ответ дляЗайченя
Такі коменти були в ковід
Типу ніяких свят
Після

То вже пʼять років минуло
А люди чекають після
А коли жити тоді ?
ааа. ну я в ковід відмічала собі))) я до того,що в 1 рік це не треба,це важко,дитина втомлюється,бо вік малий.це цікаво пізніше.і ковід,війна тут ні до чого. в мене скоро др,то я купила нову сукню і буду відмічати.
Зайченя• 18 апреля 2024
Ответ дляТоскующая
Хрєнь це зовсім інше
Повірте
Ваш чай і є хрєнь
Скокмоно - стокнуно• 18 апреля 2024
Ответ дляТоскующая
Готова до другої• 18 апреля 2024
Делайте в ресторане и всех зовите, потом неизвестно как будет, куда кого судьба занесет
Зайченя• 18 апреля 2024
Ответ дляГотова до другої
Респект
Тоскующая• 18 апреля 2024
Ответ дляЗайченя
Хрєнь це зовсім інше
Повірте
Ваш чай і є хрєнь
Хрень - это устраивать шумные гулянки с тасканием по рукам всех родственников маленького ребенка. Вам, приверженцам традиций ’а шо люди скажуть’, этого не понять.