Беговая дорожка для носа• 20 декабря 2019
Працівники РДА відділів обліку та розподілу житлової площі підкажіть
добрий день, може тут є працівники вказаного відділу, а то так і не дозвонилась сьогодні до них, дівчата, підкажіть будь ласка. При виключенні житла з числа службового, при наявності у одного з прописаних (не у самої особи, яка отримувала на своє ім"я ордер і ініціює його виключення і подальшу приватизацію) іншого житла на праві власності (дарування)чи є це підставою для відмови?
Беговая дорожка для носа
• 20 декабря 2019
і якщо так, як краще поступити - просто виписати цю особу (але тоді може виникнути питання про зайві квадратні метри)чи може зробити ій договір дарування її майна на іншу особу. І яким чином РДА перевіряє наявність майна ? в електронному реєстрі?чи можна зробити нотаріальну відмову цієї особи від участі в приватизації?
Беговая дорожка для носа
• 20 декабря 2019
Ответ длярукиЖимолости
Рівне?
ні. Але закони скрізь однакові
Беговая дорожка для носа
• 20 декабря 2019
Ответ длярукиЖимолости
Зателефонуйте на гарячу урядову лінію
дякую, спробую