Агент Пинкертона• 22 декабря 2019
Живуть сперматозоїди так чи я дура?
Після сексу чоловік пішов в душ. Мився мочалкою і милом. А я на наступний день набрала ванну і милась тою ж мочалкою і милом. Але перед тим ту мочалку помила під водою. Може бути вагітність? Живуть сперматозоїди на мочалці ніч чи це бред?
Ламзак_сдутый• 22 декабря 2019
Ответ дляol_kin
А в школе чему учили, ну, вот правда? Это же самые азы, элементарщина, это обязана знать каждаю женщина, ну что бы быть хоть немного умнее ракушки.
ви мене не знаєте, так що свої домисли залиште при собі, вони мені не цікаві. в школі це не учать. щоб ви знали. і особисто я прочитала все, що знаю, у спеціалізованих книжках. мені 47 років і у мене не було жодного аборту, а вагітність була одна і планована, так що збавте тон.
і да, там було написано, що до 5-ти днів можуть жити сперматозоїди у піхві, так що ідіть побийтеся головою об стіну.
12 галюцинаций• 22 декабря 2019
Ответ дляЛамзак_сдутый
Дівчата, хто гінеколог або просто добре розбирається, напишіть для нас для всіх докладно, щодо сперматозоїдів, щоб ми уже знали, де, як і скільки вони живуть.
і як це впливає на можливість залетіти.
я от точно знаю, що якщо сперма потрапила на жіночі статеві органи, то уже є шанси.
що в змазці Є сперматозоїди.
і як це впливає на можливість залетіти.
що в змазці Є сперматозоїди.
Я выше ответила на ваш вопрос.
Ламзак_сдутый• 22 декабря 2019
Ответ дляДерево береза
сколько глупых
,вы не боитесь залитеть от минета?

залЕтеть, умная ви наша.
Утренняя зорька• 22 декабря 2019
Ответ дляol_kin
В школе нам ничего вообще не рассказывали, для мамы тема секса до сих пор табу, хотя я уже сама мама.
С дочкой уже давно поговорила на эту тему, рассказала что, от чего и как, еще лет 11 ей было
Куда_бежать• 22 декабря 2019
Ответ дляГде тут 0?
Плюс сквозняки никто не отменял
Запилення вітром...
Дерево береза• 22 декабря 2019
Ответ дляЛамзак_сдутый
залЕтеть, умная ви наша.
а вы с автором в паре?
Ламзак_сдутый• 22 декабря 2019
Ответ дляДерево береза
а вы с автором в паре?
а ви така дотепна
*сарказм
Дерево береза• 22 декабря 2019
Ответ дляЛамзак_сдутый
а ви така дотепна
*сарказм
старараюсь как могу
Губка Боб• 22 декабря 2019
несіть мочалку в банк сперми-розбагатієте.
Якщо там всі не пристойно сміяттись будуть,не зважай,то вони від заздрості.
Дерево береза• 22 декабря 2019
Ответ дляЛамзак_сдутый
та не стараРАйтесь уже
это лошь,я люблю так тролить
Творю чудеса• 22 декабря 2019
и я вставлю свои 5 копеек
не пойму зачем так каверкать ’солов’їну’?
Ну,видно же что те кто написал на украинском, точно ее в школе прогуливали, ну или мамка бегала часто с пакетиками перед праздниками. Даже автор, видно, что тролит откровенно.
Старыми ’рушничками’ и мочалками со спермой позавчерашней моются, но блин! гугл, видно до сих пор не знают как до него добраться) позорясь с такими вопросами и темами.
Доктору тоже такое будете рассказывать???
мААААсквичка• 22 декабря 2019
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви мене заспокоїли, і тепер точно знаю, що я дура , в мене затримка, сексу не було в цьому місяці, так ласки,і чоловік кінчив просто збоку. В мені не був. А я вже сильно переживаю з тою затрискою. Треба йти на УЗД, хай подивляться
Мрт лучше)) сори
Крошка Енот• 22 декабря 2019
Ответ дляЛамзак_сдутый
знаєте, хто вважав, що має право вирішувати, кому розмножуватись, а кому ні? гітлерівці.
И что?
У них были рычаги воздействия, а у меня нет.А говорить я могу, что думаю.
Ламзак_сдутый• 22 декабря 2019
Ответ дляКрошка Енот
И что?
все починається з ідеї, з ідеології. а за ідеєю уже слідує реалізація.
так що не треба генерити негатив.
КвартираЧья• 22 декабря 2019
Ой. Ща напишу. Нам с подругой было по лет 16. У нее был брат лет 25. Завелась у него девушка лет 18 (ну прям очень глупая). И вот рассказывает она нам: делала ему м...т и переживает о беременности. ’Оно же через желудок потом попадет в матку!’

Творю чудеса• 22 декабря 2019
Ответ дляКвартираЧья

да, похоже здесь много таких ’заведенных’...
кто-то думает, что через мочалку, кто- простыни боится и трусы не снимает
Спасатель Малибу• 22 декабря 2019
Канеш живут ! Еще и размножаются!
Поэтому все шансы забеременеть сразу тройней.
Агент Пинкертона
• 22 декабря 2019
Ответ дляУтренняя зорька
от і в мене так само. Мама колись про місячні розказувала, коли я була в 7 класі і їхала в табір, що і як, то така червона була як буряк. А от з своєю дитиною хочу раніше поговорити, але я так вічно боюсь завагітніти, хоча непланової вагітності не було ттт, що втрачаю здоровий глузд перед місячними завжди.
Ответ дляУтренняя зорька
Угу и интернет у Вас только к советчице подключен, да?
Утренняя зорька• 22 декабря 2019
Ответ дляol_kin
У вас все правильно смотрю подключено, но суть прочитанного не очень заходит
Автор спросила, не вижу ничего плохого, считаю что в любой теме стоит оставлять ответ по существу, а не острить и брызгать ядом
Губка Боб• 22 декабря 2019
Ответ дляУтренняя зорька
не верю.
биология в школе нст ,все прекрасно расписано.
Утренняя зорька• 22 декабря 2019
Ответ дляГубка Боб
не верю.
О прерванных половых актах и сперме на мочалках нигде не пишут)))
Крошка Енот• 22 декабря 2019
Ответ дляЛамзак_сдутый
так що не треба генерити негатив.
Не говорите мне, что делать и я не скажу, куда вам пойти.