Рву и мечу• 23 декабря 2019

Зубы до и после реставрации. Хорошо?

Не скажу, что особо замечают.
Кума увидела.
Дети (9и11) не заметили , пока не сказала.
Остальные не особо и заметили.
Как по мне , разница очевидна.

До в теме:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2298984-1
После на фото:
пицунда• 23 декабря 2019
почему-то кажется. что цвет вам немного не правильно подобрали или может такое фото не четкое а так все хорошо

автор Рву и мечу • 23 декабря 2019
Ответ дляВредняжка
Красиво. Сколько заплатили за все . Просто похожая проблема.
м. Рівне. Клініка ’Самсон’ - обійшлося за один зуб (зі штіфтом) щось близько 500 грн (+/-).
В іншій клініці, думаю, було б дорожче.
Йшла до конкретного лікаря, бо у неї уже реставрувала двойку більше 10-ти років тому.
автор Рву и мечу • 23 декабря 2019
Ответ дляпицунда
Може, і є трохи, не 100% ідельно. Але, колір, повторюсь , було вибрати складкнувато, писала чому.
В житті не помітно, тільки якщо спецом стояти і вдивлятися ))).
автор Рву и мечу • 23 декабря 2019
Просто хочу сказати, те, що мені сказав знайомий стоматолог 10 років: якщо є можливість реставрувати, а не коронки, то краще реставрувати.
Ну, звичайно, треба дивитися по кожному конкретному випадку.
пицунда• 23 декабря 2019
Ответ дляРву и мечу
ну так почему вам не предложили чистку всех зубов7

но вообще там столько оттенков. что подбирают идеально
автор Рву и мечу • 23 декабря 2019
Всім дякую і гарного дня.