Стебель березы• вчера в 21:41
Люди, що робити? Кричить: «мразь нацистська, коли ти уже здохнеш!»
Чоловік дізнався, що мені написала мама. Вона в окупації з батьком в Криму. Вона написала, спитала мене, чи живі ми з чоловіком після обстрілу. Зараз батьки за поглядами «какаяразніца». У чоловіка зірвало кляму. Він почав орати на мене матом, називати нацистською підстилкою, що я лягаю під нацистів, і іншими нецензурними словами , тупо оре, слюні летять, аж труситься. І врешті решт оце - «коли ж ти уже здохнеш». Це якийсь кошмар. Я досі, як в тумані. Тема про чоловіка, який відбирає зп - моя. Треба подавати на розлучення, йти ні з чим. Страшно…і дуже погано…що робити?
Любовь Калистратовна• 2 часа назад
Как ты за.бал клепать идиотские темы каждый день, меняя только триггеры.
Стебель березы
• 2 часа назад
Ответ дляКружите меня,кружите
Так вы сказали, что муж купил себе квартиру, вы что, не в ней живёте?
Ні, її ось тільки сдали. В ній ще ремонт треба робити,Ми розписалися в 2021ому році, разом 17 років живем. Квартиру купив він за два місяці до весілля. Купив, а потім зробив пропозицію.
Кружите меня,кружите• 2 часа назад
Ответ дляСтебель березы
Жесть, у моей подружки такой же жлоб, купил квартиру и через пару недель сделал ей предложение
Кружите меня,кружите• 2 часа назад
Ответ дляСтебель березы
Подружка кстати девы и тоже очень экономная, на себе всегда экономила и мужика нашла себе жлоба, который на ней экономит
После шести ни-ни• 2 часа назад
Ответ дляФляшка на трьох
Подменили? Раньше ж он таким не был?
вы хоть не издевайтесь.выходим за любимого, а разводимся с казлом.
люди меняются с каждым днем.
сравнить себя в 25 и 35 лет можете? ну, или возьмите др.временной отрезок.
люди меняются с каждым днем.
После шести ни-ни• 2 часа назад
Ответ дляДобрая свекровь
Дать ему по ебалу
а если он ответит или ’девачак бить низзя’?
После шести ни-ни• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
Да всі такі розумні. Не так легко піти. У мене зараз ситуація подібна, добре, не через політику😂. Але вже та остання крапля, коли немає сенсу бути разом. Дитині 17, хоче працювати, щоб не залежати від нього. Мені треба буде віддати пів зарплати, якщо орендувати житло. Інших варіантів немає. Квартира його, подарована. Я бомж. Стільки всього нажила, багато речей куплені моїми родичами( віддали, бо виїжджали). І оцей фінансовий момент мене завжди зупиняв. Якийсь страх. Хоча я завжди працювала, ні дня не сиділа на шиї. Якщо у вас є фінансова можливість жити без нього - вперед. Різні погляди, вам уже нема чого ловити
а шо вы там сторожите?
с коврами и хрусталем жаль расстаться?
Кучерявочка• 2 часа назад
Уезжайте за границу, там какая-то помощь беженцам, первое время продержитесь, потом всё наладится.
Насчёт мужа вашего, как вы с ним живёте?
Стебель березы
• 2 часа назад
Ответ дляКучерявочка
Іноді норм, іноді - як кішка з собакою. Зараз взагалі поганий період. У нього якось стабільно раз на три місяці падає кляма.
Хома з пастою• 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
а шо вы там сторожите?
с коврами и хрусталем жаль расстаться?
Не повірите, але такого добра за 50 років не нажила
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляХома з пастою
так, наверное, плазму 3х4 м
,что надо смотреть в маске сварщика))
ответьте, пожалуйста, что вас не отпускает?
Хома з пастою• 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
так, наверное, плазму 3х4 м
,что надо смотреть в маске сварщика))
Телевізор це останнє, що мені треба😂😂😂
Якщо серйозно, то невпевненість не відпускає
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляХома з пастою
Телевізор це останнє, що мені треба😂😂😂
так не ходите кругами!
или аж самой стыдно признаться, что вами и вашей жизнью завладели вещи?
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляХома з пастою
Телевізор це останнє, що мені треба😂😂😂
да мы все боимся, чтобы не стало хуже чем было.
вас понимаю.
и вещи здесь не при чем.
вас понимаю.
и вещи здесь не при чем.
Хома з пастою• 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
так не ходите кругами!
Я люблю комфорт, який створюють певні речі)). А я не заробляю стільки, щоб оплатити своє ідеальне житло))
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляХома з пастою
я тоже нигде не смогу жить, кроме как у себя дома.
то будет не жизнь...
Хома з пастою• 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
то будет не жизнь...
Одна справа, коли ще зовсім молодий, орендуєш, ні до чого не прив´язаний. Хоча нам, жінкам, усе треба)), чи блендер, чи мультиварка, чи відпарювач. Та це навіть мізер у порівнянні з одягом😂😂😂
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляХома з пастою
согласна.
ждала нормальной погоды, чтобы разбарахолиться.
а то в вечной мерзлоте двигаться тяжело в полной экипировке полярника.
то болела, то обстрелы и я вареная, не спавшая...
и всё мне жаль, мне пригодится...
хотя была рада, что не выбросила свои маленькие бюсты, когда похудела - пригодились. зато брюки спадают аж до бедер...
ничего не жаль))
и всё мне жаль, мне пригодится...
ничего не жаль))
Горлаю зрання• 1 час назад
Ответ дляСтебель березы
Я б його здала тцк і молилася , щоб стати вдовою.
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляГорлаю зрання
самка человека.
хочешь своему ребенку такого же, что советуешь?
Горлаю зрання• 1 час назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
самка человека.
С самцом человека нужно именно так поступать.
После шести ни-ни• 1 час назад
Ответ дляГорлаю зрання
с тобой поступят так же, может чуть по-другому, но тебе не понравится))
Горлаю зрання• 56 минут назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я хорошая. Абюзерством не занимаюсь, так что мимо.