Отжигающая• 26 декабря 2019
Пізні діти та генетичні ризики
Доброго дня, Порадниці!
Мені зараз 34 роки, маю двох дітей, 7 і 4 місяці. Мій чоловік завжди мріяв про трьох дітей. А я навіть не знаю, чи хочу третю. Люблю бавитись з малятами, та чисто організаційних питань багато: як виділити третій дитині кімнату в будинку, як встигнути виростити, як дати все необхідне. Якшо навіть просто порахувати, коли молодша дитина закінчить школу, нам з чоловіком буде вже 51 рік! а якшо думати , що третя з"явиться ще через років 4, то й взагалі, поки виростим, зовсім немолоді будемо.
Але найбільше хвилює ризик спадкових хвороб, особливо Синдром Дауна. От, наприклад, вирізка з інтернету:
"Известно, что риск рождения ребенка с синдромом Дауна зависит от возраста матери. Для женщин в возрасте до 25 лет вероятность рождения больного ребенка равна 1/1400, до 30 — 1/1000, в 35 лет риск возрастает до 1/350, в 42 года — до 1/60, а в 49 лет — до 1/12. "
Сестра завагітніла молодшим сином в свої 38, народила в 39 - все, слава Богу, ок, дитя здорове, але ніхто не гарантує здоров"я в таких питаннях.
От мене й не покидає думка, що ця моя дитина - остання в моєму житті. Та ще й з чоловіком завжди не все гладко. Що скажете, Порадниці, пора мені змиритися з думкою, що все, з дітонародженням покінчено?
Отжигающая
• 26 декабря 2019
Ответ дляЛюблю порядок
Я родила в 43,5 второго, с разницей 23 года. И гуляем с такими же мамами, как и я.Только у кого- то после 40 лет первый ребёнок, у кого-то 2 или 3.Все дети нормальные.Во дворе у 2 их молодых мам дети с отклонениями.Возраст скажу точно - ни причём.В этом году познакомилась с женщиной, которая родила в 48:)))
надихаюча історія, дякую! :)