НуПогоди!• 29 декабря 2019
Игра моего детсва "Блошки"-куплю
Згадували сьогодні з чоловіком ігри нашого дитинства. І от згадалась мені одна гра, хотілось би її подарувати своїй дитині. Довго не могла знайти її назву. Можливо у когось така десь завалялась і ви б могли мені продати? На олх шукала, нічого не знайшла
НуПогоди!
• 29 декабря 2019
Ответ дляМой_ужин
У меня такой ее было. В первый раз вижу. Это с какого года?!
я 83 року народження, грала десь в 90-х роках
НуПогоди!
• 29 декабря 2019
Ответ дляНу ниче се
а как в это играть?
розкладаються кружечки різних кольорів і паличками потрібно тиснути на край. І вони починають стрибати, там такий пластик з тонкими краями. Виграє той, хто своїм кружечкою застрибне на кружечок супротивника. Дуже весела і динамічна гра. Потрібно розраховувати траекторію і нажим на кружечок, бо можна не долетіти або перелетіти.
СкрипяСердцем• 29 декабря 2019
вот такого плана ргра, только современная. Не факт, что ребёнок поймет и оценит старый дизайн.
Помидорина• 29 декабря 2019
Ой, они классные, у нас такие баталии были))) а еще соревнования, чья команда дальше упрыгает))) Их нет сейчас, наверно, ни у кого уже, они ж легко теряются...
Мать драконов• 29 декабря 2019
Ответ дляНуПогоди!
я старша,такої в очі не бачила
Мой_ужин• 29 декабря 2019
Ответ дляНуПогоди!
Я 78-го и не видела такой игры.
Мой_ужин• 29 декабря 2019
Ответ дляСкрипяСердцем
а вот именно блошки
Мы такие лягушки-попрыгушки в школе делали из бумаги. На хвостик нажимаешь и она прыгает.