Ревнивая жена• 06 января 2020

В чоловіка залежність від телефону

Чоловік приїхав з-закордону тиждень тому, дітей не бачив 3 місяці. Купив новий телефон і всеее... людина пропала.. Може сидіти годинами, до дітей і до мене уваги нуль, лиш вільна хвилька - одразу в телефон за іграшки. Видно звик так закордоном - прийшов з роботи, помився, поїв, і бух на диванчик з телефоном ледь не до ранку. Але ж тут не те холостяцьке життя як там - тут сім´я, діти, які хочуть уваги і любові, а в нього тільки телефон в руках(( На мої слова не реагує, тільки ще більше злиться. От і що робити?
ЗавЛабСнаб• 06 января 2020
телефон, это не только игры, если любит поставьте условие

Кидстаффовка• 06 января 2020
поставьте ему родительский контроль
автор Ревнивая жена • 06 января 2020
Як поставити той контроль? Не ці танки, так щось інше скачає.
Кидстаффовка• 06 января 2020
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
там ограничение на время в нете, игры.
В 22:00 можно отключить совсем до 7 утра.

гы-гы...я представляю
Блондинка в Шоколаде• 06 января 2020
Муж приехал с заработков, 3 месяца небыло. А я сижу постоянно в телефоне на советчицу, от че делать????
Репетиторша• 06 января 2020
Мой так же только там и сидит покабез работы