Кредитная• 06 января 2020

розподіл доходів в суспільстві

Дівчата, вчора була одна тема, яка наштовхнула на думки. Ця тема просто поговорити:)) Так от. Серед нас є працівники багатьох професій і люди, зайняті різними видами діяльності. Хтось більше, хтось менше заробляє. Хтось, як тут весь час радять, розвивається постійно і тим самим підвищує свій рівень достатку. Я абсолютно підтримую такі дії, усі ви молодці. Але ж будемо чесними, не всі люди амбітні, пробивні, витривалі до конкуренції і стресів. То виходить, якщо людина от така, може виконувати спокійну рутинну роботу, то вона апріорі не заслуговує отримувати високий дохід? А ще уявімо якогось дня усі пекарі хлібу, касири в магазинах не вийшли на роботу, усі водії громадьського транспорту, усі вчителі і медичний персонал, прибиральники - в якийсь момент всі вони вирішили досить терпіти мізерні зарплати, кожен з них заслуговує на більше. Так от довго зможуть прожити решта людей, які вважають себе успішнішим, заробляють більше і де в чому зневажають роботу простих людей. І візьмемо, наприклад, діячів культури, співаків і танцюристів, артистів і ведучих, робота яких, чомусь, ціниться значно вище. Припустімо вони перестали усі працювати, то суспільство ж зможе далі функціонувати, правда не так весело:)) Так в чому справедливість? Якщо одні отримують за місяць те, що інші, які в цілому приносять менше користі суспільству, за день чи декілька годин. Цікаві ваші думки. Можливо я помиляюсь. Усіх вітаю зі Святвечором і наступаючим Різдвом! Будьте щасливі, добріші один до одного, усіх благ і гараздів!
Пуки-куки• 06 января 2020
Это экономика. Она диктует зарплаты, а не справедливость.

Voblochka-26• 06 января 2020
при чем тут справедливость? это вообще настолько условное понятие, что я бы им в принципе не пользовалась
Сиамская сороконожка• 06 января 2020
у вас рассуждения утопические какие то. во первых экономика диктует правила . во вторых - как не все люди амбициозные,так и не всем нужны высокие доходы. я бы лично не хотела иметь бизнес с газом или нефтью связанный. или быть руководителем большой компании. ну его нахрен
Синди Кроуфорд• 06 января 2020
Повністю підтримую вашу думку. Ринок диктує свої правила. Моя мама, яка працювала важко 35 років, отримує пенсію 1745 грн. І офіс-менеджер Настя, на фірмі де я працюю, яка варить каву та замовляє канцтовари і воду для нас, отримує 15 тис. грн+премії. А вони однакові люди. Так само хочуть їсти ітд.
Оля_с_киркою• 06 января 2020
Всякая функция имеет рыночную стоимость, как и продукт. Любой спрос должен быть платежеспособным. Точку равноденствия предложение/спрос тоже никто не отменял. Когда мне подчиненный говорит, что получает мало, а в другом месте аналогам платят больше. Я всегда отвечаю: желаю моим людям только хорошее, и если есть более радужные перспективы, вперёд!!! Но почему то никто не уходит, а значит всех всё устраивает. И да, к слову, ЗП конкурентоспособные, отслеживаю
Voblochka-26• 06 января 2020
Ответ дляСинди Кроуфорд
Для получения нормальной пенсии недостаточно тяжело работать. Нужно еще вкладываться в строительство государства, а многие об этом даже не задумываются. Тогда, если мы будем очень стараться,- у наших детей будет достойная пенсия.
А Настя получает 15 тыс в виду трудоспособного возраста. Если она не будет откладывать деньги сама, ее пенсия тоже будет мизерной.
автор Кредитная • 06 января 2020
ок, не високі доходи, а такі, яких вистачить на достойне життя, лікування, відпочинок. Дівчата, це ж не 5 тис грн, і не навіть не 10
Voblochka-26• 06 января 2020
Ответ дляКредитная
у нас нет государства, обеспечивающего прожиточный минимум. и это логично, ведь мы его не создали.
автор Кредитная • 06 января 2020
Ответ дляVoblochka-26
в мене батьки з 90-х років підприємці! Вони забезпечували собі самі зайнятість, сплачували податки, тобто працювали на благо держави і що в результаті - пенсії мінімальні. Це знущання з людей.

Voblochka-26• 06 января 2020
Ответ дляКредитная
я совершенно о другом. быть порядочным предпринимателем или наемным работником - мало
3@йk@• 06 января 2020
А я не могу понять за что артисты которые в трусах скачут по сцене и тупые елочки иголочки, шлепки и тд такие деньги зашибают
Почему не врачи или учителя
Да наверное не легко переезды и тд но и грузчик и тд тяж работа
Губки-уточкой• 06 января 2020
Расслабьтесь, справедливости в мире нет.