Аленький носочек• 10 января 2020
Бухгалтера вопрос к вам...
Мне сообщили что начисляли по-ошибке больше чем моя зарплата, таким образом я должна вернуть деньги.Как быть? На мне кредит.
Жертва интернета• 10 января 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
Да ладно?
Ви ж не праві. І в будь-якому випадку індивідуально кожен випадок вивчається. Але однозначно - не просто так, бо вони так захотіли
в чому я не права, ви зі мною вдвох спорите, поясніть свою позицію, я свою розписала максимально детально
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
дівчата... ну правда не розумію... які аргументи будуть у юристів.
зарплата нарахована? а виплачена в більшому розмірі, внаслідок помилки. які можуть будь аргументи, шоб іі не повертать?
Ну хай бухгалтер і пояснить з якого такого дива нарахував з помилкою.
Де вина працівника?
Жертва интернета• 10 января 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
Де вина працівника?
я й не кажу про вину працівнкина- тут однозначно вина бухгалтера
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
Я спорю одна і тільки почала.
І маю досвід по таких косяках бухгалтерів.
Жертва интернета• 10 января 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
Де вина працівника?
і не нарахував- перерахував. ось про що я говорю
Жертва интернета• 10 января 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
Я спорю одна і тільки почала.
так і я маю. я сама таку помилку допускала- я бухгалтер
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
Так от при вині винного - або ж він сам повертає нанесені збитки підтприємству( установі) або ж просять працівника взяти на себе добровільне повернення коштів
Жертва интернета• 10 января 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
вибачте, я рахую подальшу розмову безглуздою.
свої аргументи я привела, навела реальні приклади і норму закону.
подальшу розмову вважаю безглуздою.
удачі вам
подальшу розмову вважаю безглуздою.
удачі вам
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
да ті ж самі яйця тільки в профіль
У нас припис прокуратури був. І то працівники писали заяву про прохання вирахувати з них. Бо так начальник попросив.
А був би суд - то платив би бухгалтер
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
подальшу розмову вважаю безглуздою.
удачі вам
подальшу розмову вважаю безглуздою.
удачі вам
Бо ви натикалися лише на тих працівників,які добровільно повертали ваші помилки. Просто поки повезло.
І вам ще не попався той, який би розказав як такі помилки не допускати або ж бути готовою самостійно їх і виправляти.
І не треба зарікатися - безглуздо - це поки ви не відповіли за свої помилки.
Удачі вам і будьте уважні.
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
подальшу розмову вважаю безглуздою.
удачі вам
подальшу розмову вважаю безглуздою.
удачі вам
Не беріть на себе більше ніж можете нести.
І не переходьте на особистості. Ви не є останньою інстанцією щоб робити такі висновки.
Жертва интернета• 10 января 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
ще раз передевіться мої відповіді- ніде переходу на особисте я собі не дозволила.
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
да ладно - безглуздо ???? ви хто суд? правоохоронні органи?
Ви бухгалтер,який допускає помилки і за це платить працівник
Жертва интернета• 10 января 2020
Ответ дляЕдинорог_помог
я вважаю безглуздою розмову - значить вона для мене особисто немає сенсу. все.
ось зміст цієї фрази.
чим вас це ображає? не розумію
ось зміст цієї фрази.
чим вас це ображає? не розумію
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
Я раніше писала - рахункова помилка.
Якщо докази цієї помилки відсутні, то автор може посилати усю бухгалтерію лісом, або на перенавчання.
Жертва интернета• 10 января 2020
Ответ дляЕдинорог_помог

от за це пять...посмішили

Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
ось зміст цієї фрази.
чим вас це ображає? не розумію
ось зміст цієї фрази.
чим вас це ображає? не розумію
Тема створена не для вас особисто і не з метою вас переконати.
Кожен в міру своєї обізнаності висловлює думку.
Ви не праві в одному - що бухгалтерія має право і без згоди працівника. Все вивчається в індивідуальному порядку відповідно до чинного законодавства України
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета

от за це пять...посмішили

так і я маю. я сама таку помилку допускала- я бухгалтер -
А це не ваші слова про вас?
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
подальшу розмову вважаю безглуздою.
удачі вам
подальшу розмову вважаю безглуздою.
удачі вам
щодо аргументів
Стаття 1215. Безпідставно набуте майно, що не підлягає поверненню
і якщо це буде доведено,то горе бухгалтера і повернуть гроші
ОднаРозоваяРоза• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
я просто продублюю свою відповідь, прошу -
допущена бухгалтерська помилка - зарплата нарахована в розмірі 5000,00 мінус податки , ну по стандарту 19,5%, маємо суму до виплати - 4025,00 - але ну... наприклад з неуважності в банківській зарплатній відомсті набираємо сумму 5025,00 - ви мене вибачте, але бухгалтер має повне право утримати 1000,00 надлишково виплаченої зп...
в моїй особистій практиці була така ситуація.
і до речі, утримують гроші не із ващої зп, а із надлишково(помилково) виплачених коштів.
от по аналогііі- якщо ви зробите переплату постачальнику- ви ж будете розраховувати на те, що по вашому листу він вам поверне надлишково перераховані кошти?
Только если это в течение месяца, это раз. Только если это счётная ошибка, это два. Вы не знаете какой была ошибка, ваш пример это только ваше предложение.
ОднаРозоваяРоза• 10 января 2020
Ответ дляЖертва интернета
Вы не правы в том, что сами не читаете приведенные вами цитаты. Ограничение по времени вы не учитываете, в вопросе автора ведь нет указания на то когда это было ошибочно выплачено и за один ли это период. Также упорно вы игнорируете, тот факт, что ошибка может быть не обязательно счётной, это может быть ошибка, допущенная некомпетентным бухгалтером, который, например, не верно протрактовал нормы закона.
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляОднаРозоваяРоза
А ви знаєте?
І мій приклад- то стаття законом України,а не моє бачення
Я повторюю - кожен випадок індивідуально розглядається. Але одночасно підстав говорити,що автоматично і прям мають право вирахувати гроші - не правда
Единорог_помог• 10 января 2020
Ответ дляОднаРозоваяРоза
Я перепрошую
Я відповісти хотіла не вам
Ви то праві
Я відповісти хотіла не вам

Ви то праві
Каменная Фрося• 11 января 2020
Ответ дляКима_кепка
С чего Вы вдруг согласны? Вам деньги лишние? О какой сумме идёт речь? Ваша вина в чем? Пусть кто совершил ошибку, тот и выплачивает. Я главбух, если что.
Ви дивний бухгалтер . Якщо помилка рахункова, то наступного місяця можна сторнувати заробітну плату без згоди працівника
Кима_кепка• 11 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
Доброе утро! Одна уже удалилась, теперь Ваша очередь.
Если Вы хороший бухгалтер (в отличии от меня), то дочитайте тему до конца, проанализируйте и примите решение: стоит отвечать в ней или нет.
Каменная Фрося• 11 января 2020
Ответ дляКима_кепка
Цитата:
Доброе утро! Одна уже удалилась, теперь Ваша очередь. Если Вы хороший бухгалтер (в отличии от меня), то дочитайте тему до конца, проанализируйте и примите решение: стоит отвечать в ней или нет.[/cit
]
Дочитала . Ви не бухгалтер, а фантазер . Самі придумали, що помилка тривала довгий проміжок часу і щось доводите .
Кима_кепка• 11 января 2020
Ответ дляКаменная Фрося
Цитата:
]
Поспешишь - людей насмешишь (пословица)