В танке• 10 января 2020

Чому не закрили повітряний простір 8 -го в ніч обстрілу над Іраном?

8-го січня починається обстріл баз США, одночасно стається землетрус біля атомної АС в Ірані. Кілька годин згодом і МАУ починає політ??, де гине найкраща бригада робітників. Якщо брати до уваги, то рейсів в Київ було декілько збільшується верогідність постраждалих. І це є великий ризик, щоб здійснювати політ. Можна буво запровадити заходи безпеки і повідміняти рейси та врятувати людей!
Кима_кепка• 10 января 2020
Ответ дляВ танке
Зараз на мене накинуться троллі. Та поки тему не закрили, я озвучу всі питання що турбують наших співвітчизників. Бо я такий саме наляканий незрячістю та неспроможністю до розумних дій, як иї Ви.
А Вы, простите великодушно, не троль, случайно?

автор В танке • 10 января 2020
Ответ длямуха в кедах
Вы думаете так просто сменить маршрут? Это Вам не такси с навигатором, не туда свернул -он вам новый маршрут построил. Чтобы асменить маршрут надо столько запросов послать и столько разрешений получить на пролет чужой территории . вопрос один, посему не закрыли аэропорт все. Авиакомпания не могла без причины отменить рейс.
Так , 99% успіху. Якщо ЧП з обстрілом, та можна було повідомити людям приреєстрації на виліт. Є багато способів коригування. Аля навіть 1% вирішує багато.
Реанимация• 10 января 2020
Ответ дляВ танке
Як раз в політиці працюють без ВО. Цю сітуацію вони без зовнішнього вручання не розрулять. А факти є факти. Які Ваші уявлення для вирішення цієї справи?
Конечно же позвать Вас
YuliaYuliaYulia• 10 января 2020
Может, хватит? Вы у нас спрашиваете, почему?
P.S. Это же Ваш муж работает в МАУ? Почему бы Вам не задать ему Ваши вопросы?
Трынди-брынди• 10 января 2020
Ответ дляВ танке
Так в чем проблема? Собрались дружно, пошли в Киев на Банковую и задавайте вопросы. К чему срач на крови тут устраивать?
Трынди-брынди• 10 января 2020
Ответ дляВ танке
Эээээ, простите - а люди не видели и не понимали? А может, напуганные люди хотели быстрее покинуть зону конфликта в ближайшее время? Кстати, во время эвакуации, знаете, сколько людей гибло и гибнет?
муха в кедах• 10 января 2020
Ответ дляВ танке
И кто это должен был объявить ?
автор В танке • 10 января 2020
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Мій чоловік хірург. Складає людей з часток. А що бачили Ви на своїй роботі?
автор В танке • 10 января 2020
Ответ длямуха в кедах
И кто это должен был объявить ?
Якщо нічого не робити, нічого буде і на виході. Малазійський боїнг вже був.

муха в кедах• 10 января 2020
Ответ дляВ танке
Авиация, это не шарашкина контора, где каждый может делать, что хочет. Там строгие правила и указания, которыми пренебречь просто так нельзя. В воздухе нет светофоров и разметки, что бы самолёты могли летать, как им вздумается.
муха в кедах• 10 января 2020
Садясь в такси вы тоже незнание, где может провалиться асфальт.
Бамбарбия! Кергуду.• 10 января 2020
Эта ситуация похожа на то, как сбили малайзийский самолет над днр, тоже никто не объявил запрет воздушного пространства, только после того случая, и также они долго не признавались , что сбили, прятали эту ракетную установку. Короче дежавю.
автор В танке • 10 января 2020
Ответ длямуха в кедах
Це дуже добре, так і повинно бути в авіації. Але... шарашкіна контора всуперечь цим правилам збиває літак, вже другий, так? Де слабкий ланцюг? Прецендент такий самий був.
муха в кедах• 10 января 2020
Ответ дляВ танке
Мне не о чем с вами разговаривать, вы просто хотите конфликта. Собирайте людей, одевайте катрюли на голову и в иран, выражать свой протест.
Плету интриги• 10 января 2020
Ответ дляАгатаХристя
пожаловалась на тему
зачем жаловалась?
логичный же вопрос?
Плету интриги• 10 января 2020
Ответ длямуха в кедах