мААААсквичка• 17 января 2020
Хорватія машиною всією сім´єю.
Привіт. Вперше хочемо поїхати машиною за кордон на море, бронювати хочемо тепер. Але дуже хочу скласти приблизно й маршрут поїздки сама. .
З чого починати?
Хто з вас відпочивав у Хорватії, куди добре з дітьми? Щоб не каміння на пляжі.
І як добре добиратись, кудою, щоб без нічних переїздів.
Одним словом розказуйте.
З чого починати?
Одним словом розказуйте.
мААААсквичка
• 17 января 2020
Або можна й іншу країну, але не критично далеко. Хочу в грецію, але далеко їхати. Хочемо попробувати щось ближче
куркулиха• 17 января 2020
видимо что-то витает в воздухе )))
я тоже вдруг вчера , впервые в жизни смотрела на бронирование жилья в Греции.
Хочу узнать у бывалых путешественников, стоит ли пытаться планировать на своей машине. опыта пока не было , послушаю ))))
Паспортный стол• 17 января 2020
Відпочиваємо щороку в Хорватії вже багато років. Змінювати нічого не хочу. Їздимо на своєму авто з дітьми. Деколи ночуємо транзитно. Цього року забронюю ніч у Загребі, погуляємо по столиці.
Піску в Хорватії немає.
мААААсквичка
• 17 января 2020
Ответ дляПаспортный стол
Піску в Хорватії немає.
а де їздите, якою дорогою, розкажіть щось. Дуже цікаво? Їхатимемо машиною вперше, і щось трохи переживаю.
мААААсквичка
• 17 января 2020
Ответ дляПаспортный стол
Піску в Хорватії немає.
і на скільки по часу оптимально їхати туди? На 7-10 днів, чи то мало?
Паспортный стол• 17 января 2020
Я з Ужгорода, тому через Угорщин, здається, другого шляху оптимального з України немає. Можна зупинитись на день в Будапешті, якщо ще не були. Дорога легка, майже весь час автобан, 130 і вперед. Дороги платні, в Угорщині одразу оплачуємо матрицю на 10 днів, в Хорватії оплата по факту проїзду певної ділянки. Багато тунелей (чи тунелів, як правильно), гарно.
Їздимо на 9-10 днів. Мені мало, але чоловік на довше не погоджується, не любить відпочивати, нудиться, ниє, що на роботу пора.
Сорока белобока• 17 января 2020
Мы ездили через Венгрию (задержались там на два дня), потом Хорватия, там пять дней возле Опатии, потом через Словению в Австрию (Вену).
В этом году ездили в Грецию - задержались на ночь в Кишиневе, оттуда через Болгарию (ночевали тоже в Болгарии) на следующий день приехали в Грецию (под Салоники). В Греции хорошо, когда со своей машиной, можно все пляжи обоих ’пальцев’ объехать
Паспортный стол• 17 января 2020
Це близько, Пореч. Вхід в море хороший, але от такі камінчики. Фото ввечері. Далі на північ вже галька, але піску немає.
Цей раз на Макарську поїдемо.
Марфушечка душечка• 17 января 2020
Ответ длямААААсквичка
По Украине хоть на авто ездили?
Всей семьей. Сколько км в день проезжаете? Какое расстояние от вас до Хорватии?
Отсюда и пляшите.
7 дней очень мало для поездки на авто. Ехать дня 2 минимум. Сколько там остается того моря?
Вы с ЗУ?
Отсюда и пляшите.
Вы с ЗУ?
мААААсквичка
• 17 января 2020
Ответ дляПаспортный стол
Цей раз на Макарську поїдемо.
От тоже на Макарську дивлюсь.
мААААсквичка
• 17 января 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
По Украине хоть на авто ездили?
Отсюда и пляшите.
Вы с ЗУ?
Отсюда и пляшите.
Вы с ЗУ?
так Львів, ми були в Угорщині, Польщі машиною .
Кофр для ноги• 17 января 2020
Ответ длямААААсквичка
Ну, так тем более чего Вам переживать. До Хорватии вообще рукой подать.)
Кофр для ноги• 17 января 2020
Мы ездили в Рабац, но советовать не буду, там маленькие пляжи - бухточки, многим такое не нравится, а мне очень...
Ошеламиссимо• 17 января 2020
В Хорватії море неймовірне. Для мене це щось середнє між Середземним і Червоним. Є водний світ, що дуже люблю. Найблище до України буде їхати в район Опатії. Там і найдешевше. Були в Рієці. Нам дуже сподобалось. Я пісок не люблю, тому пляжі якраз на мій смак. Для цієї країн характерно галька, або бетонні плити.
Ошеламиссимо• 17 января 2020
До Макарськи дуже далеко. Для початку поїдьте блище. Були на острові Крк. Це бімба-бімба. Хвойні дерева зразу до моря підходять.
Мы в Хорватии были в Медулине (Истринский п-ов). Море там отменное, сосны вокруг и в окрестностях есть, что посмотреть. Конкретно по жилью не подскажу, т.к. жили в кемпинге. Для такой поездки нужно недели две, не меньше. Потому что минимум 4 дня уйдет на дорогу. А если по пути еще захотите что-то посмотреть, то и больше. Вы же через такую страну чудесную будете проезжать — Словению. Что касается дороги, если любите ездить машиной, вообще ни о чем не переживайте )))) Профилактическое ТО перед поездкой - обязательно. Изучить инфу по виньеткам, оплате дорог и парковкам. И - вперед )))) Маршрут стройте исходя из своих возможностей. Мы можем и 1400 за день проехать, а вы, может, только 500, например. Я пользуюсь гуглом для планирования. Нарисуйте весь ваш маршрут, разбейте на куски по реальному для вас пробегу. Ночевки можно планировать с интересных местах, чтобы вечерком еще и прогуляться. Или даже задержаться на день. Транзитное жилье лучше бронировать заранее.
Марфушечка душечка• 17 января 2020
Ответ длямААААсквичка
Да, очень легко
Вам не нужно по украинским дорогам ехать
Сегодня я не я• 17 января 2020
Обязательно едьте. Мы ночуем ( пару дней))- Закарпатье, Балатон. На обратном пути - или Словения( супер нравится!!!) или Загреб, или Вена, потом Польша ( на выбор).
В Хорватии - Истрия ( между Ровинем и Поречем) Места отличные, море супер, сосны, жары нет. Пляж - мелкие камни, средние, крупные ( на любой вкус, размер и настроение). Адриатика- есть адриатика!!! А отливы
.
Дорога не утомляет. Едем по новигатору. Дороги платные - Венгрия- веньетка на первой же заправке, Хорватия -оплат по факту проезда. Вообще без проблем. Попробуйте)!
. Дорога не утомляет. Едем по новигатору. Дороги платные - Венгрия- веньетка на первой же заправке, Хорватия -оплат по факту проезда. Вообще без проблем. Попробуйте)!
masjani4ka• 17 января 2020
Так виходить, що вже третій рік на морі в Брелі зупиняємося (Макарська рівєра). Ось трішки фото
Теж їдемо зі Львова
Дорога зовсім не складна. Угорщина-Хорватія суцільний автобан
Перший раз їхали виключно в Брелу. Зупинялися в Будапешті, на зворотній дорозі на Балатоні.
Для Угорщини необхідно віньєтку, по Хорватії платні автобани.
Пляжі в Хорватії галька. Але ця хвоя на березі в Брелі
Поряд можна вівідати Оміш, дуже гарне піратське містечко. І навіть Боснію та Герцоговину - 80 км приблизно до неї.
Ще рекомендую Плітвіцькі озера не пропустити.
Якщо потрібно, пишіть в приват, дам контакти апартаментів (недалеко від пляжу Пунта Рата)
А от перша поїздка на море за кордон на авто була саме в Грецію (Халкідіки)
Зупинялися частину відпустки у Вурвуру (Сітонії), а частину у Пефкохорі (Касандра), корабликом на Афон плавали.
Дуже там гарно, пляжі різні на будь-який смак і їх багато. Переважно пісок.
Море тепліше в Греції
По цінах з Хорватією вони мені здалися однаковими.
По красі важко сказати, бо вони різні. Обидві країни гарні
Клімат мені більше подобається в Хорватії, не так спека відчувається.
Дорога в Грецію не складна, але довша. Ми ще дивилися, правда, Румунію і Сербію по дорозі.
Теж їдемо зі Львова
Зупинялися частину відпустки у Вурвуру (Сітонії), а частину у Пефкохорі (Касандра), корабликом на Афон плавали. Дуже там гарно, пляжі різні на будь-який смак і їх багато. Переважно пісок.
Море тепліше в Греції
куркулиха• 17 января 2020
Ответ дляO-Yumi