Сундучок с каникулами• 27 января 2020
Чому українці не прагнуть на законодавчому рівні визнання титульної нації?
Власне і все питання.
Відповідно до класифікації ООН, Україна з моменту проголошення Незалежності має право на законодавче набуття статусу національної держави, а етнічні українці – статусу титульної (корінної) нації.
САМЕ ДЛЯ ТОГО, ЩО БИ МИ TAKOЖ СТАЛИ ГОСПОДАРЯМИ У СВОЇЙ ДЕРЖАВI і НА СВОЇЙ БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ, ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ НАМ в ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОТРІБНО:
- Подати до ООН заяву про приєднання України до Декларації ООН «Про права корінних народів» та ратифікувати її, щоб вона відповідно до ст. 9 Конституції України стала частиною національного законодавства України.
- Закріпити в Конституції України положення про те, що українці є корінною (титульною) нацією, а Україна – національною Державою.
- Законодавчо встановити, що українці повинні бути представлені в органах державної влади і місцевого самоуправління пропорційно до населення України.
Тільки після цього УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА СТАНЕ ЗАХИЩАТИ УКРАЇНЦІВ i ДЕ - ФАКТО i ДЕ - ЮРЕ, а УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ БУДЕ СПРАВЖНIM ГОСПОДАРЕМ У СВОЇЙ УКРАЇНСЬКIЙ НЕЗАЛЕЖНIЙ ДЕРЖАВI !
ЩОБ ЖИТИ ЗАМОЖНО й ЩАСЛИВО – МАЄ БУТИ НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА !
Ответ дляNiviana
что вы во мне так с разбегу надежду убиваете на рациональное звено в голове у автора? А вдруг таки там что-то более сокровенное, чем очередная попытка просто поделить людей на ’более/менее достоин’, прикрываясь высокими словами..
Мне вот самой любопытно - у меня в роду только по тому, что удалось узнать о своих корнях, и поляки, и евреи, и украинцы, и киргизы, и русские. Жили на этих территориях все. Я в итоге коренной украинец по мнению автора? А?
я не историк иследователь
Анна Сухорукова• 28 января 2020
Ответ дляНаtаша
Процес отримання украинскої держави - каким Вы его видите?
И если сейчас доминируют не украинцы, т.е. они меньшинство. Какая же тогда титульная нация? Оксюморон какой-то
Вам надо не к титульности апеллировать, а к коренности. Как индейцы в Северной Америке. Там примерно у них те же права что хочет Автор: представители во властных структурах, охранные мероприятия по культуре, языкам и т.д. И что характерно, ни у кого нет сомнений ни в демократичности такого положения коренного народа, ни в цивилизованности страны
А может оставить все как есть? Многонациональная единая Украина! Без войн, с разными культурами, языками и традициями. Может именно в этом спасение и путь к процветанию?
ви вигадали казку і самі в неї вірите.
Перш ніж про щось говорити, треба визначитись з поняттями. Я виходжу зі старпості автора, де поняття титульності нації та корінності ідентичні. Це раз.
По-друге, з 92 до 2014 року Україна була як ви описали: без війни, типу багатонаціональна. Де вигадане вами процвітання?
На мою думку, всі ті роки Україна була моно-національною - російською. І досі таке становище зберігається.
Чого я так вирішила? Дуже просто: в Україні досі неможливо прожити, не знаючи російської, і можна прожити, не знаючи української.
frumoasa17• 28 января 2020
Ответ дляАнна Сухорукова
Ізраіль - перше, що спало на думку.
А захист мови в більшості країн. Тільки колишні колонії тут не завжди роздупляються, Україна - в їх числі
З мовою згодна, її треба захищати та розвивати, але не треба цього поділу на українців та не українців, може ще обмежити у правах не українців?
Ответ дляДиверсификация
зовсім ні
ніхто нікого тут не поділяє і не обмежує,
робимо спроби обговорити сучасні реалії співіснування в країні людей які проживають на территорії України
88_Наталья_88• 28 января 2020
У меня такое ощущение, что все это деление по ’мовам,віра, титулам’ активизировалось с одной целью: развалить эту страну и растащить куски по странам. А так красиво озвучивают: объединим страну мовой! А ведь политтехнологи прекрасно понимают, что огромная часть населения будет ущемлена и будут разногласия. Чего и нужно добиться! А кто все это делает? Сами титульные украинцы
! О какой нации тогда речь, если продаются за пакет гречки?
Киев_Елена• 28 января 2020
Ответ дляАнна Сухорукова
ви вигадали казку і самі в неї вірите.
Очень просто: два гос. языка русский и украинский