Каравай-каравай• 27 января 2020

Блондинки, похвалите маску или кондиционер

Для волос из масмаркета. Чтобы волосы легко расчесывались, были гладкими.
Хорошенькая• 27 января 2020
Kallos
Хорошенькая• 27 января 2020
Это, если дешкево
Советчицы тоже плачут• 27 января 2020
Перепробовала много, вот этот самый лучший: https://makeup.com.ua/product/660081/
Хорошенькая• 27 января 2020
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
Маска из этой серии чудесная)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 января 2020
Мне нравится эта. И запах, и гладкость волос:
https://makeup.com.ua/product/205305/?gclid=EAIaIQ...
Анонимушка• 27 января 2020
Я беру Жардини ди Белезза, с овсом и льном. Но и шумпунь этой же серии
Анонимушка• 27 января 2020
Упс))) я не блондинка, но маску использую как раз для легкого расчесывания
железный занавес• 28 января 2020
Мені жодна маска чи кондиціонер не допомагають достатньо - все одно доводиться довго і нудно розчесувати. Волосся в мене тонке (самі волосини), але дуже густе.

Але недавно я винайшла лайфхак, і це просто спасіння - на мокре вимите волосся наношу багато кондиціонеру і обережно розчісую щіткою TangleTeezer.

З дитинства чула, що мокре волосся не можна розчісувати, але на практиці - це найкраще, що може бути для мого волосся. На щітці лишається мінімальна кількість волосин, волосся не дреться, не ламається.
И_В_офигительных_штанах• 28 января 2020
Нумеро.
Пользуюсь постоянно
Принцесса24038200• 28 января 2020
спасаюсь такой маской
https://krassotka.com.ua/natura-siberica/uhod-za-v...
очень хорошо питает волосы и делает их блестящими