Мусик Пусик• 28 января 2020

Чи контактує ваша вчителька з вами батьками?

Дитина в першому класі, вчителька майже не контактує з батьками. Не можливо дізнатися що робили в школі, яку тему вивчали, що зробити дома. Взагалі всим не довільна, не привітна до дітей та батьків. Практично всім не подобається, але всі мовчать бо нічого не вдієш...
nova777• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Не мені, а всім батькам! Так роблять всі вчителі окрім нашоі
Что я только что прочитала?! Лучше бы те учителя учебой детей занимались, а не строчили родителям отчеты

Кидстаффовка• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Так я вам про те і пишу, що в групу вчитель не пише д/з, що проходили та над чим попрацювати дома!
Та не зобов‘язана вона це робити, домашнє завдання вашої дитини - проблема вашої дитини
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляВыФсеВрете
У нас в младшей школе учитель контактная была. Всегда можно было подойти и поговорить о ребенке и своих переживаниях о нем. Родители создали группу на Фейсбуке и она туда ежедневно писала домашку. Было очень удобно. И объявления разные. И фотки, видео с экскурсий. Но дети тоже писали домашку в дневники, она дублировала для родителей, для контроля и для тех, кто пропускал. В 4 классе только эту практику прекратила, чтоб дети ориентировались только на свои записи в дневниках. Тогда все перешли на Вайбер и уточняли друг у друга в Вайбере. Ее беспокоили только если никак не могли дети сами разобраться. Тем кто болел, дети сами писали об домашних уроках , иногда родители подключались, но это уже редко было нужно.
Це нормальні відносини вчитель- батьки
Астоновитесь!• 29 января 2020
У нас пишет учитель,что делали в классе, не все детки успевают, чтоб дописывали дома и обговаривали с родителями классную работу.
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляnova777
Вы в себе? Не обязана она это делать каждую неделю! Мне 40 лет, трое детей, я впервые такой бред читаю Мне искренне жаль вашу учительницу
Вам в 40 нічим більше займатися, як сидіти в час ночі тут? Та це ви не в собі, лягайте вже спати, троє дітей це велика відповідальність, на ранок буде голова боліти) доброі ночі!
Кидстаффовка• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Ніяких примх, нічого особистого, вчитель не повинен закриватися від батьків
Вам всі пишуть тут що ви не праві, але ви доказуєте протилежне, розумію чому вчитель вас уикає
nova777• 29 января 2020
Ответ дляВечный двигатель
Все, що вона повинна - записано в посадовій інструкції. Можете ознайомитися у директора. Все інше - ваші примхи. Для інформації є батьківські збори згідно графіку та батьківський комітет, через який можна передавати термінові новини.
+100
жижифреймут• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Ні, не бачили, але як що так і далі буде, то буду з‘ясовувати які в неї обов‘язки
Вибачте, будь ласка, а ви працюєте чи домогосподарка?
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляВечный двигатель
ну звісно, відстала, куди ж за вами встигнути))) тільки ж ви все знаєте і тільки по-вашому має бути))) і мої діти не ходять в школу, тільки ваші))) і законом Про освіту я не користуюсь, куди ж мені, відстала)) йдіть краще, яжемамо, спати. Бідна ваша вчителька
І вам добраніч!

автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляВечный двигатель
від такої, як ви - й перехреститися не буде зайвим
Не переплутайте тільки, з права на ліво)
Пирожкиня• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Фу какая Вы. Учитель не зря Вас игнорирует.
И я пойду, на таких время тратить - только настроении портить
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Це норма, так повинно бути
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Я завжди права)
Мадам Тю-лю-лю• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Ви мабудь вчитель?
Она наверное адекватная мама просто
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляжижифреймут
Працюю звісно, а ви домогосподарка?
жижифреймут• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Це нормальні відносини вчитель- батьки
Спеціально тролите? На чергуванні, мабуть ?
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
Удалено администрацией...
Кидстаффовка• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Ви вчителю розказуєте коли і що йому писати, людям коли їм спати лягати. Зі сторони на себе гляньте
nova777• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
даже добавить нечего...

Кидстаффовка• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Я завжди права)
А ну ясно
автор Мусик Пусик • 29 января 2020
Ответ дляКидстаффовка
Добре, тоді я піду вже спати, щоб ви заспокоїлись нарешті. Всім добраніч! Було весело)ви такі кумедні!
жижифреймут• 29 января 2020
Ответ дляМусик Пусик
Працюю звісно, а ви домогосподарка?
Та вже бачу, що,мабуть, працюєте, вахтером, і аби не заснути темку склепали нашвидкоруч)