Дюагональ• 30 января 2020
Як часто підвищуєте орендну плату?
Здаємо квартиру, 2к поруч з метро, Київ.
Здаємо по-божеськи, 7 000 грн, і то квартиранти постійно затримують оплату.
Дуже хочеться підвищити, але чомусь мучить совість, бо підвищили оце тільки минулої весни.
Як часто ви вважаєте правильним підвищувати оренду? Раз на рік?
А якщо ці підвищення не встигають за ринком?
Що робити?
Хоть би вони з´їхали вже, але де ж там, хіба ж вони знайдуть десь таку ціну((
Що робити?
Результат:
вже голосів:
26 (38.24%)
Підвищувати раз на рік
24 (35.29%)
Подивитися результат
14 (20.59%)
Підвищувати разом з ринком
4 (5.88%)
Підвищувати раз на півроку
Не стесняюсь• 30 января 2020
Ответ дляНалогообложу
повышаю раз в год. Но, ниже рыночной не сдаю
На сколько ниже? У меня сейчас ниже на 1500грн рыночной, думаю вот на сколько поднять.
Галябалована• 30 января 2020
Ответ дляЧелюскина
это ж за сколько вы сдаете? я раз в пару лет на 1000 поднимаю, а тут на 20%-30%
ориентируюсь на цену аренды,именно так она и поднимается у нас