Муроводчица• 31 января 2020
У кого детям удаляли аденоиды? Более старшим 9-10 лет.
Температура поднималась? Долго была? Нам не назначили антибиотики, третие сутки поднимается температура до 38 (даю нурофен сразу как вижу 38 потому что рвёт ребенок на температуру, нам сейчас никак этого нельзя). Я не понимаю подхватил что-то или это норма? + сильно отекший нос и горло болит. Вытекают жёлтые выделения плюс ко всему.
УжеВотДа• 31 января 2020
Удаляли сыну в 9 лет,ни температуры,ни выделений никаких не было.Никаких антибиотиков не назначали.
Творог для розжига• 31 января 2020
а зачем удаляли? К 12 годам они сами ’усыхают ’ ... мне в детстве два раза удаляли... ничего подобного как вы описываете, не было...почему спрашиваю, у ребенка тоже аденоиды, но сейчас удаляют в крайне крайнем случае...
Муроводчица
• 31 января 2020
Ответ дляУжеВотДа
Значит что-то подцепили, или я не понимаю что происходит.
Муроводчица
• 31 января 2020
Ответ дляТворог для розжига
Ну явно же не сама приняла такое решение, не правда ли?
Усатая полосатая• 31 января 2020
Подхватили наверное. Мне в 9 удаляли, про антибиотики не помню, но температуры не было точно
УжеВотДа• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
даже не знаю,что вам ответить
позвоните к доктору,проконсультируйтесь с ним.Выздоравливайте!!!
100%• 31 января 2020
к врачу идите а не на советчице спрашивайте ,такого не біло после удаления миндалин
Муроводчица
• 31 января 2020
Ответ дляУсатая полосатая
В палате на утром температура была у всех кому удаляли. Но потом все уехали домой
Муроводчица
• 31 января 2020
Ответ дляУжеВотДа
даже не знаю,что вам ответить
Спасибо большое
Творог для розжига• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
Ну чего злитесь, я то не виновата в вашем решении. Выздоравливайте.
Муроводчица
• 31 января 2020
Ответ дляТворог для розжига
Та потому что уже с ума схожу от непонимания, не удалять было нельзя, никак, уже и на уши давать начало
Любавишна• 31 января 2020
Видаляли в 6 років, піднялась температура до 40, давала нурофен. Наша лікарка всіх своїх залишала на ніч, бо деякі в той же день виписують. То поки були в лікарні, ввечері і зранку через катетер вливали антибіотики, а дома в таблетках ще пили. Все ок. У кого не було такої реакції, то антибіотики не призначали. Моя перед видаленням була здорова, а інша дівчинка з соплями, то їй зразу після операції антибіотики призначили, температура була, але не висока. Хлопець, 7 років, без температури і здоровий до операції, йому антибіотики не призначали.
СКИБИДЫШь• 31 января 2020
Ответ дляТворог для розжига
Можно подумать, автор их сама гвоздиков выковырять решила.
Значит, были показания. У нас в палате лежал мальчик лет 12, жутко разрослись, по лицу видно было, врач сказал. Там мама советского типа, думала тоже, что рассосутся.
Любавишна• 31 января 2020
Ответ дляТворог для розжига
якщо є 3 ступінь або більше, то краще видалити, поки слух зовсім не пропав і постійні отити з купою ліків теж нічого корисного. А ще при великому ступені змінюється прикус, потім брекети треба, змінюється форма обличчя.
Любавишна• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
Нас зранку всіх теж відпустили.
Любавишна• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
Тиждень нікуди не ходити і все буде добре. У дочки на 2-3 день після операції вже температури не було, нічого не підчепила в лікарні, не захворіла, просто така реакція на операцію і загальний наркоз.
Муроводчица
• 31 января 2020
Ответ дляЛюбавишна
И отёк был? И выделения какие-то?
Любавишна• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
И отёк был? И выделения какие-то?
набряк був, виділення типу соплі, які теж швидко пройшли. Нам казала лікарка ще в лікарні, щоб гарно видувала все, що там є.
Любавишна• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
И отёк был? И выделения какие-то?
вам якісь поради давали після виписки? Бо ми і промивали ніс дома, якщо треба можу знайти, що нам призначали.
Любавишна• 31 января 2020
Щоб не було парти, то спробуйте дієти дотримуватись, а може щось і підчепила, зараз повно вірусів, все може бути. Нам наша лікарка казала, якщо дитина після операції захворіла, то не йти до педіатра. Бо вони не знають як правильно діяти після операції. Всі питання до неї, привозьте типу, якщо що, будемо лікувати. Наприклад, полоскати горло не можна, там на підрізаних мигдалинах (дочці видаляли аденоїди і підрізали мигдалини) утворюється наліт такий білуватий чи сіруватий, це так і потрібно, це так мигдалини, слизова заживає, змивати його не можна ні в якому разі і багато всіляких таких моментів, тому краще до лора, в якого оперували, якщо все таки це хвороба. Через 3-4 дні буде зрозуміло.
АяВсёЗнаю• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
Принять решение самостоятельно - сходить к доктору, не хотите ?
Муроводчица
• 31 января 2020
Ответ дляЛюбавишна
Нам запретили сморкаться категорически.... Вот и думай теперь
Муроводчица
• 31 января 2020
Ответ дляЛюбавишна
Промывать но-соль и в горло тантум верде. Всё
Любавишна• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
Розшифрую вам фото, бо не все зрозуміло, може допоможе.
-домашній режим 7 де
-дієта 5 дн. (Виключити сухарі або колючу на дотик їжу, цукор, цукерки, гостре, копчене, жирне, смажене, солодку воду типу лимонаду чи кока-колу)
-обмежети фіз.навантаження і теплові процедури (купалась в душі лише, на тренування не ходити, не бігати і не стрибати) 7 де
-тантрум верде в горло спрей 4 впр. 3-4 рази 5 дн
-нурофен форте 5мл ( на нашу вагу) 3 рази на день 2-3 дні (навіть якщо температури нема)
- зіннат 250 мг 1 т*2 рази в день 5 дн. (Це на нашу вагу)
-домашній режим 7 де
Любавишна• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
у нас в палаті було 3 чоловіки, на Богатирській видаляли. 2 чоловіки у нашої лікарки і хлопець у іншої лікарки. У дочки і сусідки була 3 ступінь аденоїдів, у хлопця 4 ступінь. Всім казали сильно і гарно висмаркуватись і наша лікарка і того хлопця лікарка казала видувати. Не зразу звичайно, а ближче до вечора. ХЗ. Я не лікар, не знаю чому нам так казали, а вам по іншому.
Любавишна• 31 января 2020
Ответ дляМуроводчица
Спасибо большое
Будь ласка, поправляйтесь. Вже 3 місяці пройшло як видалили, хворіє як і хворіла, але хоч цих постійних отитів немає. Стало легше.