ЭкстрасенсиХаЯ• 12 февраля 2020
Чи є ще такі як я?
Мені 31,останнім часом помічаю, що всі навколо кудись вічно летять з виряченими очима, нічого ніколи не вспівають, сижуть до ночі на роботах, інколи і підробітки мають.. Постійно лиш і розмов про зарплати та самореалізації. А мені хочеться просто спокою, душевного комфорту і займатись тим, що приносить задоволення в вільний час, а не думати де заробити.. Наприклад, між черговими тренінгами і книжкою, виберу почитати що хочу, а не модну зараз психологію чи саморозвиток.. є тут однодумці чи я на думку більшості просто дивна? Не заміжня, дітей не маю і не дуже хочу, в стосунках зараз.
ЭкстрасенсиХаЯ
• 12 февраля 2020
Ответ дляУсатая полосатая
Люди всегда будут осуждать и обсуждать! Так было всегда и будет!
Только помните, что это Ваша жизнь и Вам решать, как ее прожить. Советчиц много, но каждый советует исходя из своего жизненного опыта и жизни.
Живите, так, чтобы потом не жалели, что что-то не успели, не сделали, испугались, не решились.... жизнь одна. И она Ваша!
Успехов Вам!
Дякую дуже
Мамулька• 12 февраля 2020
Ответ дляБаксы_сдам
автор, у вас просто детей нет и не планируете, для кого вам стараться, подрабатывать, бежать, ’вырячивши очи’? квартира тоже есть, ипотеку не выплачивать, вообще вы на расслабоне