Рыжик-пыжик• 16 февраля 2020

Дівчата, мій чоловік є ціль колеги, як бути?

Дивна ситуація відбувається. Відчуваю, що чоловік зраджує мені, але не можу піймати на 100%. Разом вже 15 років, у шлюбі одинадцять, маємо доньку, мені 39, йому 40. Чоловік завжди був привабливий, високий, симпатичний та дуже добре заробляє, тому жінки завжди поглядали на нього, але він ніколи не давав ніяких приводів за цей час. Зараз в мене прокинулась інтуїція чи що, напевно вже запізно.
Три місяця назад з´явилася нова колега, партнер з проекту. Їй 34, об´єктивно дуже красива, порівняно зі мною, гарна фігура, незаміжня, є дитина років 5-6. Спочатку чоловік, коли приходив з роботи жалівся, що вона нічого не розуміє в роботі, що вона підставить та прийдеться платити неустойку і т.д. Приблизно через місяць його ставлення до неї дуже змінилось на якесь позитивне. Вони стали багато спілкуватися нібито по роботі, дзвінки, вайбер після роботи, іноді на вихідні, стверджував що тїце тільки по роботі, зараз з´явилися пізні смс від неї. Згодом вона стала розумна, відповідальна, дуже хороша, та й взагалі їй в житті не дуже пощастило. Він перестав ділитися зі мною справами, новинами з роботи. Також відносини між нами стали не ідеальними. Я почала дратуватися, останні два тижні він повністю охолов до мене, раніше я повз нього не могла пройти, йому обов´язково було мене обійняти, поцілувати, якшо дитини поруч не було, став "відмовлятися" від мене, що взагалі дивне, так як темперамент в нього зашкалює. Дізналася, що в п´ятницю підвозив її. Він прикидається, що не може зрозуміти чому я плачу, коли сваримося, що я все вигадаю, що зараз скрутні часи на роботі, а йому істерики створюю.
Щось можливе ще зробити чи здобути 100% докази зради та готуватися до майбутнього розлучення?
автор Рыжик-пыжик • 24 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
Ну ,а как не пустить . Это и его дом . Мог и милицию вызвать .Тут главное ,правильно себя сейчас вести .
Никаких душевных разговоров , полный игнор и отстранение .Все ,чудик люди .
Как автор себя поведёт ,может многое поменяться .
Це все вже закінчилось, я навіть двері закриваю, щоб він не міг прийти до мене, може щось попутати.

Слоник-тоник• 24 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
Вот так и не пустить, пусть искал бы себя другой ночлег
Слоник-тоник• 24 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Это вы правильно сделали)
автор Рыжик-пыжик • 24 марта 2020
Ответ дляСлоник-тоник
Это вы правильно сделали)
Я знаю, що правильно, тому що цей карантин вже на мене погано впливає, розум правильно мені підказує, але тіло ’зрадило’, воно відрегувало на присутність в домі чоловіка, за що мені дуже і дуже соромно, тому краще, щоб він пішов
дама_из_декрета• 25 марта 2020
Автор,как ваши дела ?
Муж приходит или только один раз пришёл?
Как себя с вами ведёт ,что говорит ?
Слоник-тоник• 25 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Вы серьезно?
Танцепесенная• 26 марта 2020
Також не зрозуміла , автор , вас не засуджую , але ви про що ? Він вже до вас знову підливає ?
автор Рыжик-пыжик • 26 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
Автор,как ваши дела ?
Как себя с вами ведёт ,что говорит ?
Чоловік тільки ночує. Небагатослівний, тільки спитав як донька, чи потрібні гроші, якщо що щоб зверталася, зі мною дуже нейтральну відношення, навіть уникає зустрічей в одному домі.
В мене добре, тільки вже цей карантин набрид.
автор Рыжик-пыжик • 26 марта 2020
Ответ дляТанцепесенная
Ні, в мене гормони з глузду з´їхали на недовгий час але зараз все добре.

дама_из_декрета• 26 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Значит не все так гладко в том королевстве ,раз ночевать уже там не остаётся .
Автор ,вы держитесь . Карантин закончится ,жизнь заиграет яркими красками .
Танцепесенная• 26 марта 2020
Можливо пиляє його , що він у неї живе, а не вона господинею у вашому будинку ? Якщо сварки вже зараз , то це добре , ідилії там не бувати 😅.
автор Рыжик-пыжик • 27 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
Дуже на це сподіваюсь.
автор Рыжик-пыжик • 27 марта 2020
Ответ дляТанцепесенная
Можливо, ви маєте рацію, що вона його пиляє, він не завжди цього витримує
автор Рыжик-пыжик • 27 марта 2020
Дівчата, але моя мати не за мене, вже заходить розмову, що якщо він буде просити пробачення та повернутись до сім´ї, щоб я його прийняла, ну не маячня, як так можна?
Поділилася на свою голову
Слоник-тоник• 27 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Вы захотели этого мудака похотливого? Вы в себе?
Говорящая галограмма Чингисхана.• 27 марта 2020
Автор, ви тримайтесь, навіть якщо буде розкаюватись. Мами, вони такі, вони хотять нам добра, але в них інше життя і інші погляди. Дуже радує те, що в них щось не ладиться, це ще не кінець, думаю вона себе ще покаже з іншого боку.
Ответ дляСлоник-тоник
Так скільки ж разом були, привички, запахи, звичайно що і потяг ще може бути. Автор не бабка, а молода жінка.
Зупка_цем• 28 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Поділилася на свою голову
У мами досвід і вона знає , що майже всі просяться назад через рік , якщо зможете то прийміть назад , якщо не зустрінете за той час мужчину. Одній дуже одиноко, мама переживає за вас
Слоник-тоник• 28 марта 2020
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Всё равно не представляю этого, после всего, что он делал и делает

автор Рыжик-пыжик • 28 марта 2020
Ответ дляСлоник-тоник
Ось, грубити мені не треба.
автор Рыжик-пыжик • 28 марта 2020
Ответ дляЗупка_цем
Після всьоо цього знову його впустити в своє життя, як?
автор Рыжик-пыжик • 28 марта 2020
Тримаюсь, але вже доька питає тато повернувся, він й далі буде з нами, говорю, що ні.
Смайлик• 28 марта 2020
У житті буває все... Не зарікайтеся. Робіть висновки і не давайте себе кривдити надалі.
Все, що він робив, говорив, діліть на 2 і на більше. Він як лялька, якою рухала і якій диктувала інша персона.
Не виправдовую. Пояснюю.
дама_из_декрета• 28 марта 2020
Мне кажется,что скоро той истории конец .А вот вам ,автор ,нужно выбрать правильную тактику поведения . Я читала много историй ,где изменивший муж ,приходит как ни в чем не бывала домой и дальше живет в семье ,а жена все проглотила .Вам так нельзя ,сами себя уважать перестанете . Вот в историях ,где муж раскаивается,просит прощение и делами доказывает ,а на это нужно много времени,не месяц и не два ,чтобы муж ,осознал все то дерьмо ,что натворил .И вы сразу не прощаете ,а если и надумаете простить ,то только на своих условиях.Вот тогда вы сможете построить заново семью .Но конечно такое не забудется никогда .и вы уже ему не будете доверять никогда .
автор Рыжик-пыжик • 28 марта 2020
Ответ длядама_из_декрета
Не факт, що там кінець, сьогодні він вже не вдома.
Ніякого пробачення, все, дороги назад вже немає. Я цього забути ніколи не зможу, про довіру взагалі мовчу. Я представила, як він її обіймав, цілував, говорив ті самі слова, як мені колись та зрозуміла, що все, я не зможу впустити його в своє життя. Зараз потрібно вирішити майнове питання та аліменти для доньки і як зберегти нервову систему доньки ї, так як в неї ще є надія, що ми будемо разом, як колись.
А поговорить?• 29 марта 2020
Переживаю зараз теж саме, так схожа поведінка чоловіків. МІй зізнався 8 березня, зараз треба займатись паперами, а карантин порушує плани. Гірко, що на доньку нуль реакції. А у коханки є дитина, він каже, що прив´язався до чужої дитини, що їм треба допомога. Я в шоці, а твоїй рідній сім´ї не потрібен батько? Йде із сім´ї, щоб виховувати чужу дитину, бо ´полюбив жінку´. А як я наша донька, він не цікавиться. Автор, пишіть, як у вас справи, це дає сили.
Сколько_мне_лет?• 29 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Ось, грубити мені не треба.
Это нормально. Трахните его чтоб член отвалился
Умею мерить лучше всех• 29 марта 2020
Надо же, как все уже месяц переживают за автора.
автор Рыжик-пыжик • 29 марта 2020
Ответ дляА поговорить?
Дикую. Я так цього не можу зрозуміти, як чуже дитина може стати рідною, коли є своя, яка дуже сильно любить, завжди жде, ну ось як так? Я розумію, що зі мною можна поводитися, як завгодно, але це ж твоя кров, твоя рідна дитина.
Ви теж тримайтесь.
автор Рыжик-пыжик • 29 марта 2020
Ответ дляСколько_мне_лет?
Краще вже сокирою відрубати