Рыжик-пыжик• 16 февраля 2020
Дівчата, мій чоловік є ціль колеги, як бути?
Дивна ситуація відбувається. Відчуваю, що чоловік зраджує мені, але не можу піймати на 100%. Разом вже 15 років, у шлюбі одинадцять, маємо доньку, мені 39, йому 40. Чоловік завжди був привабливий, високий, симпатичний та дуже добре заробляє, тому жінки завжди поглядали на нього, але він ніколи не давав ніяких приводів за цей час. Зараз в мене прокинулась інтуїція чи що, напевно вже запізно.
Три місяця назад з´явилася нова колега, партнер з проекту. Їй 34, об´єктивно дуже красива, порівняно зі мною, гарна фігура, незаміжня, є дитина років 5-6. Спочатку чоловік, коли приходив з роботи жалівся, що вона нічого не розуміє в роботі, що вона підставить та прийдеться платити неустойку і т.д. Приблизно через місяць його ставлення до неї дуже змінилось на якесь позитивне. Вони стали багато спілкуватися нібито по роботі, дзвінки, вайбер після роботи, іноді на вихідні, стверджував що тїце тільки по роботі, зараз з´явилися пізні смс від неї. Згодом вона стала розумна, відповідальна, дуже хороша, та й взагалі їй в житті не дуже пощастило. Він перестав ділитися зі мною справами, новинами з роботи. Також відносини між нами стали не ідеальними. Я почала дратуватися, останні два тижні він повністю охолов до мене, раніше я повз нього не могла пройти, йому обов´язково було мене обійняти, поцілувати, якшо дитини поруч не було, став "відмовлятися" від мене, що взагалі дивне, так як темперамент в нього зашкалює. Дізналася, що в п´ятницю підвозив її. Він прикидається, що не може зрозуміти чому я плачу, коли сваримося, що я все вигадаю, що зараз скрутні часи на роботі, а йому істерики створюю.
Щось можливе ще зробити чи здобути 100% докази зради та готуватися до майбутнього розлучення?
Скомуниздила• 16 февраля 2020
а почему такой заголовок? что именно она его арканит, а не наоборот, например?
Эт вернячОк• 16 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Працюю вдома.
Идите работайте вместе с мужем. В одну контору. Сколько ребенку?
60 метров сметаны• 16 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Працюю вдома.
Віддзеркалюйте його поведінку.
Заставте ревнувати.
любименькая• 16 февраля 2020
Ну это только от вас зависит - что делать.
Кто то закрывает глаза на измены.
Кто то разводится. Решать вам.
Кто то закрывает глаза на измены.
Кто то разводится. Решать вам.
Схема сыра• 16 февраля 2020
Да кому ваше мурло нужно?
я правда тему не читала, по заглавию ответила
Рыжик-пыжик
• 16 февраля 2020
Ответ дляЭт вернячОк
9.5 років.
Эт вернячОк• 16 февраля 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Працюю вдома.
Чем именно занимаетесь? Торгуете через интернет?
Купипупсичек• 16 февраля 2020
А зачем вы правда истерите и плачете? 40 лет, а ума нет. Рассуждаете как малолетка.
Постель-ка• 16 февраля 2020
Автор, как будет так будет, перестаньте плакать и станьте красоткой, пусть сложившаяся ситуация станет мотивацией
Купипупсичек• 16 февраля 2020
Ответ дляПостель-ка
а почему вы решили, что автор не красотка? От красоток не уходят?
Рыжик-пыжик
• 16 февраля 2020
Ответ дляЭт вернячОк
Ні, веб-дизайн.
Одни_мысли• 16 февраля 2020
Автор, женское чувство не подводит зачастую, но и преувеличение никто не отменял. Для начала разберитесь, что вам больше надо. Узнать, доказать и развестись или сохранить отношения и семью. От этого и надо плясать. И да, не рубите с плеча. Часто после поспешных действий очень жалеешь, что не поступал иначе
Постель-ка• 16 февраля 2020
Ответ дляКупипупсичек
Красота прежде всего это блеск в глазах
Я не имела ввиду похудеть и уколоть губы. В стрессе сложно быть красоткой))) результат всегда налицо от нервов, недосыпов и слез
Мой завтрак• 16 февраля 2020
Ответ дляberil_он
себя в порядок привидите, скиньте лишние кг и т.д
Фигня полная, всегда найдется помоложе, красивее, умнее, богаче. Это касается и мужчин и женщин
nnattalli_nn• 16 февраля 2020
Включайтеся, а то буде пізно. Ясно, що вони вже... перейшли робочі стосунки. Або найміть детектива, який зробить вам фото для доказу. А тоді дивитися по його реакції. Захоче залишитися в сім‘ї - будь ласка. Ні, то хай йде. Вирішувати Вам, чи хочети ви знати правду. То, що ви зараз приведете себе до ладу, нічого не дасть, коли мужчина захоплений іншою, то йому хоть ви будете з короною на голові-пофіг.
Купипупсичек• 16 февраля 2020
Про детектива - это очень смешно
кому-то сериалы больше не разрешать смотреть
nnattalli_nn• 16 февраля 2020
Ответ дляКупипупсичек
Про детектива - это очень смешно
Ви явно відстали від життя)) Знаю людей, які це практикували і довели факт зради.
Купипупсичек• 16 февраля 2020
Ответ дляnnattalli_nn
Ну, конечно. Я и не сомневалась. Автор и сама может проследить за мужем , если это так необходимо.
Рыжик-пыжик
• 16 февраля 2020
Ответ дляСлепок стопы
Поздно уже все, живите своей жизнью, продумайте денежный вопрос.
Гроші в мене є, чоловік на мій дохід ніколи плани не мав.
Кошка Мурка• 16 февраля 2020
Ответ для60 метров сметаны
Віддзеркалюйте його поведінку.
Заставте ревнувати.
а что значит. Зеркалить? Часто тут вижу это выражение. Объясните пожалуйста.
Не умею мерить• 16 февраля 2020
Всегда удивляли мужчины, которые так неумело ходят налево. Уже за это он должен быть наказан.
Автор, я не поняла, Вы говорили ему о своих подозрениях?
nnattalli_nn• 16 февраля 2020
Ответ дляКупипупсичек
Написала, що не може і не завжди їх можливо так виловити, як ви собі це представляєте. Ви далекі від цієї теми...