Отмотала своё• 17 февраля 2020
нейрогенний сечовий міхур у дитини. часті позиви в туалет
дитині 6 років. Часто і по трошку в туалет бігає вже 2 тижні. Стає тільки гірше. Роки 2 тому вже таке було, лікування невролога дало відразу результат з третього дня. Цього разу результату не бачу.
Чи було у вас таке і чим лікували?
Морковна• 17 февраля 2020
Було подібне у дочки в 2.5 і в 5 років. Здала аналізи, впевнилась, що все в нормі і перестала звертати увагу. Пройшло, але не пам´ятаю за скільки часу. Медикаментами не лікувала, давала чай з м´ятою і ромашкою. Другий епізод стався на фоні привчання до окремого ліжка, експерименти припинили. Пошукайте, що у вас могло спровокувати і спробуйте прибрати подразник.
західний_діалект• 17 февраля 2020
У крестницы такое, периодически лучше - хуже. Ждут, пока перерастает
Отмотала своё
• 17 февраля 2020
Ответ длязахідний_діалект
Значить просто потрібно пережидати загострення
Отмотала своё
• 17 февраля 2020
Ответ дляМорковна
я задумалася над вашим постом.
Я останнім часом стала натискать на нього з приводу читання. Йому важко дається, він переживає.
Мабуть, я все таки послаблю свій захват.
А раптом це від того
Мечты сбываются• 17 февраля 2020
На всякий случай сдайте еще анализы, кровь и моча, не обязательно в этот раз неврология, зима все таки. у нас тоже сначала думали Ваш диагноз, а анализы были не очень, пришлось немного пролечится.
Морковна• 17 февраля 2020
Ответ дляОтмотала своё
я задумалася над вашим постом.
А раптом це від того
Запросто може бути. Але якщо не здавали аналіз сечі - здайте. Вночі спокійно спить?
Отмотала своё
• 17 февраля 2020
Ответ дляМорковна
Як завжди спить.
Раніше не вставав в туалет вночі, зараз встає 1-2 рази.
Аналіз сечі сьогодні віднесла