А ось і я• вчера в 19:52
Чому мене більше хвилює те, що про мене думають люди, ніж те, хто я є?
Дрібка щастя• вчера в 19:55
Тому що у вас проблем нема. Я сьогодні йшла як зомбі по вулиці: одна рука під пахвою подушка, в самій руці йоржик для унітаза, а в другій руці пів кавуна з Сільпо, в кашенях сукні 3 огірка.
І знаєте, ніхто мене і не помітив.
Чижик Пижик• вчера в 19:56
Ответ дляКоко Шанель
Переведи пожалуйста на наш ничего не понятно.
Нащо?
Яичница с беконом• вчера в 19:56
Ответ дляКоко Шанель
На чий?
Коко Шанель• вчера в 19:58
Ответ дляЧижик Пижик
Нащо?
Чтобы понятно было. Автор не излагает мысль правильно
Партизанка• вчера в 19:59
Хз, які у вас в дитинстві проблеми були. Це тільки ви знаєте. Передавайте привіт батькам
Яичница с беконом• вчера в 19:59
Ответ дляКоко Шанель
Всі зрозуміли мисль
Чижик Пижик• вчера в 20:01
Чижик Пижик• вчера в 20:02
Ответ дляКоко Шанель
Не все.
Прийміть те, що справа не в авторі і не в реченні..
Яичница с беконом• вчера в 20:02
Ответ дляКоко Шанель
Por qué me preocupa más lo que la gente piensa de mí que quién soy yo?
Чижик Пижик• вчера в 20:04
Ответ дляКоко Шанель
Фи ужас
Згодна.. але ви можете попрацювати над цим та з часом, вам стане легше розуміти не тількі прості конструкції, але й більш складні.
Яичница с беконом• вчера в 20:08
Ответ дляЧижик Пижик
Виходячи з довжини коментарів цієї жінки, навряд чи....
Несу пургу• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
І знаєте, ніхто мене і не помітив.
Тю, а що тут дивного? Вочевидь, ви або придбали ці товари в магазині щойно, або переносите речі звідкись до себе в квартиру. Мені б і в голову не прийшло дивуватися