Просто каралева• 28 февраля 2020

Екскурсія: молодша школа - сувеніри?

Дорого дня. Поділіться, будь ласка, своєю думкою. Я не так давно працюю помічником з позакласної роботи. Днями дітки нашого гуртка (близько 60 учнів) молодшої школи їздили у редакцію дитячого журналу. Батьки оплачували дорогу + екскурсію. Не знаю, скільки дорога. Екскурсія у редакцію - 110 грн (власне екскурсія+журнал у подарунок). Програма була цікавою, діткам, здається сподобалося. Але... після екскурсії за бажанням дітки могли купити журнали, вже за свої кишенькові гроші - один номер 40 грн. Батьків попереджали заздалегідь, тому дітки були з грошима і купляли журнали, хто 2, хто 3 і більше. Я, як один з керівників виїзду, навіть не звернула увагу, що діткам продавали журнали за 2016, 2017 роки. Чесно, навіть не думала, що це важливо. Діток було багато, треба було всіх порахувати. З покупок вибирали те, хто що хотів. Навіть не знаю, чи були там журнали за 2019 і 2020 роки. Але... через деякий час батьки почали писати (не всі, деякі), чому дітям продали старезні журнали за 2016/2017 роки. Що такі журнали слід продавати по 10 грн, або давати безкоштовно. Діткам один журнал подарували - за 2017 рік. Я розгубилася. З виду журнали нові, лише старі за датою, всередині - цікаві, так би мовити «універсальні», як енциклопедія, + якесь оповідання, + вироби з паперу. Батьки, що ви скажете? На дітях справді заробили і слід переговорити з редакцією? Чи це моя провина, що дітям продали старі за датою номери? Чи це нормальна практика - розпродаж минулих номерів, і 40 грн за випуск нормальна ціна. Дякую усім, хто прочитав. Вибачте, що довго.
Репетиторша• 28 февраля 2020
Вы ездили в редакцию журнала Пізнайка?

автор Просто каралева • 28 февраля 2020
Ответ дляРепетиторша
Вы ездили в редакцию журнала Пізнайка?
Вибачте, не буду писати назву редакції, щоб не було реклами. В редакції до групи поставилися добре. Мабуть, це мій провтик... ніколи раніше з таким не стикалася.
Кусочек Сыра• 28 февраля 2020
Ответ дляПросто каралева
Это важно, на самом деле. Поищите в интернете, по чем продаются журналы трех-четырехлетней давности этого издательства. И тогда поймёте, обманули детей или нет. Родители пусть сами разбираются с издательством, Вы тут ни при чем. Только на будущее заранее предупреждайте, что Вы не несёте ответственности за трату личных денег детьми.
Смячиком• 28 февраля 2020
Детям действительно подсунули неликвид,но вашей вины нет
автор Просто каралева • 28 февраля 2020
Ответ дляКусочек Сыра
Спасибо большое.
автор Просто каралева • 28 февраля 2020
Ответ дляСмячиком
Спасибо.