Техпаспорт на медузу• 12 марта 2020
В нашей гимназии форма. Ну не знааааю
Глянула цена на костюм для мальчика. 1500 грн. Кошмар же!
Ладно, брюки. Но этот дурацкий неудобный пиджак. Кто его будет носить? Повесить на стул и все.
А денег море. Это ж на сменку что-то надо.
В общем я не очдовоьна.
buterfly_2013• 12 марта 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Это дети. Им неудобно
это дети - им все удобно. пока мамки не начинают рассказывать как неудобно.
Техпаспорт на медузу
• 12 марта 2020
Ответ дляbuterfly_2013
Ну смысла спорить нет. Достаточно взглянуть как обычно сидят пиджаки на младшешкольниках. Я и в нашей гимназии видела фото ))
Какие фирмы берете?
buterfly_2013• 12 марта 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Какие фирмы берете?
даже не знаю какой фирмы из магазина в ТЦ.
еще был смил и мевис. на тих быстро лоснятся рукава. а мевис от стирок становится ткань в катышках.
Ms. При теле• 12 марта 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Какие фирмы берете?
Коли в нашій гімназії була шкільна форма, то я купувала Велму. Для бездоганного результату у них був індивідуальний пошив. Коли це було масово всі в шкільній формі, то індивідуально брали заміри в квітні-травні. Я так дочці замовляла, а вона в ширину трохи поправилась за літо, то потім ледве влазила в форму. По довжині вони трохи запасу давали. Можливо, якщо зараз такого напливу немає, то може вони шиють індивідуально і в липні-серпні можуть заміри взяти. Тканина напіввовна чернігівська, доволі непогана в носці. Але у мене дівчинка, то спідниці і піджаки нормально, а в хлопців чула відгуки, що штани не дуже носились.
У нас в гімназії тепер діловий стиль. Без крапочок, смужок і малюнків однотонний одяг діловий, не спортивний. Я в нексті замовляла деякі речі.