Распутница• 18 марта 2020
Коронавірус або як не збожеволіти...
І не пересваритись з родичами. Це я про свою маму. Ще з 12 березня в неї ідея фікс поїхати до сестри, провідати її. Мамі 62, сестрі 72 роки. В тітки поруч живе син, він її повністю забезпечує, тобто вона нічого не потребує. Але ж ні, треба їхати, бо "хто ж коли не я". Причому їхати хотіла не прямим рейсом, а спочатку їхати в обласний центр до куми, переночувати в неї, а потім дізелем 6 годин до райцентру, а потім пішки йти 10 км до хати сестри. Не хоче, щоб її зустріли автомобілем, щоб часом нікого не заразити. Брєєєд. І пояснювала, і просила, і сварила, не доходить. Але не поїхала, то одне, то інше, врешті, заспокоїлась, сидить дома. Потім причепилась, ви ж там сидите самі, їсти не купуєте, з чого вона взяла, не знаю. Треба вам передати сиру, молока, ще чогось там. Мамооооо, не треба нам нічого, захочемо сиру, піду і куплю. Ні, не доходить, давай вона складати плани, як же його краще передати. Їй я заборонила до нас їхати, ми самоізолювались. Сьогодні остання крапля, телефонує і починає, а мені сказали, що якийсь почаївський батюшка не благословляє виміряти температуру безконтактним термометром, бо таким чином ставиться печать антихриста. А щоб не померти від недостачі кисню в організмі при коронавірусі, треба пити перекис водню. Посварилась. Вже не витримую цього, в мене мати токсична людина, мені важко з нею завжди було, а тепер, взагалі, з катушок з´їхала.
Тема просто виговоритись.
Мяо мой мяо• 18 марта 2020
Ну от ви виговорились, а хтось вже божеволіє від цих тем,вибачте,але це вже масова паніка.
ЯНаПэПэ• 18 марта 2020
терпіть, літні люди такі цікаві іноді бувають, але ж то мама, не сваріться, спокійно пояснюйте. Терпіння Вам!
Распутница
• 18 марта 2020
Ответ дляПффф 100%
Я в шоке. Этого батюшку надо судить. Совсем подурели слуги божьи...
Та я взагалі не знаю, чи існує такий в реальності, це якийсь збірний персонаж, як британські вчені.
Аноним Первый• 18 марта 2020
я вас понимаю, но с другой стороны - может и маме вашей страшно, поэтому хотела к сестре, чтоб кто-то близкий был рядом? Да и остальные приколы могут быть от паники, вон какой бред в массах циркулирует, тяжело не поддаваться
175см55кг19лет (она)• 18 марта 2020
Не доходить,чи вікові зміни?Куди іхати да ще з такими пересадками.
Распутница
• 18 марта 2020
Ответ дляАноним Первый
Можливо й так. Одні кидаются в одні крайнощі, а інші - в інші. Я перестраховуюсь, бо сама страждаю від серцевої недостатності, а дочка має хворобу нирок. Тому, ми нікуди не ходимо. Береженого Бог береже.
Выручалка• 18 марта 2020
Автор , как я вас понимаю ! Мама живет одна в квартире , продукты , лекарства закупила , сказали сидеть дома. Она волнуется , как там внучка без нее одна , собирается передавать нам приготовленную еду . Вчера вечером звонила , плакала , после известия о смерти чернивчанки , боится за нас , молодых , и внучку . Не признается , но по-моему паникует. Я боюсь к ней идти . т.к. работаю со многими людьми ,боюсь заразить
Распутница
• 18 марта 2020
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вони завжди така. Але з віком все стає тільки гірше.
Распутница
• 18 марта 2020
Ответ дляПара_Соля
Вашей маме страшно! Просто говорите с ней, отвлекайте, переключите на что-то интересное, на фильмы, книги. Она не токсичная,а просто очень тревожная
Та ні, мама моя токсична. Для неї катастрофа, що зачиняються магазини, бо тепер нема з ким сваритись.
Поросенка• 18 марта 2020
Моя мама вчера пошла в магазин,купила 3 пачки соли..... Напоркуа? Скучно дома, ещё в аптеку сходила, что то забыла. Но она в аптеке была и вчера и позавчера,.вот шастает и недумает совсем.. Дай список и деньги брату и сиди дома или в парк иди... Злости не хватает ей 70 у папы диабет, я далеко, сейчас области перекроют и всё.
Попадалочка• 18 марта 2020
Надо маму занять делом. Подарить картину по номерам, попросит связать свитер или что-то ещё придумайте. Конечно, ей делать нечего, вот она и сходит с ума. Научите играть в компьютерные игры, придумайте ей занятие
Распутница
• 18 марта 2020
Ответ дляПоросенка
Моя теж шастає, пішла картоплі купити. Потім подумала, пішла оселедець взяла. В аптеку ходила по перекис водню)) згадала, що котам не купила корм, знову пішла. Телеіонує мені пісоя кожного виходу. Брат живе з нею в одному будинку, посварились вже давно. Ніхто не може їй пояснити, що таке карантин і для чого він.