Я_и_моя_собака• 21 марта 2020

Робота в Польщі в час карантину

Мій син приїхав з Польщі ще до цієї біди - карантину. Відпочив, залагодив справи...а тепер треба знову на роботу. В Польщу. Роботодавець аж ногами перебирає від нетерпіння, дзвонить, чекає його , бо є робота. А я навіть незнаю, що і порадити . Їхати, не їхати... Чи кордон відкритий? Як до кордону добратись? Бла блакаром?
Творог для розжига• 21 марта 2020
Следите за актуальными новостями. ЕС закрыл границы на 30 дней, пускают только граждан и с ВНЖ с 14 дневным карантином. По раб визам не пускают.
Предприятия закрываются на карантин и украинцев увольняют одним днем. У людей заканчиваются визы и соответственно основания для нахождения и работы в Польше. Это к вашему вопросу - откуда толпы украинцев.
Танцепесенная• 21 марта 2020
Ответ дляБанан-барабан
То шо вас цікавить? Хто ті люди що повертаються, чи пустять вашого сина у Польщу? Ви вже визначтесь))
Автор срач цикавить.
Понятно же.