Кусюче сонечко• вчера в 12:00
Скільки вам прийшло за опалення, за січень? Київ
Заикальница• вчера в 12:22
Опалення нарахували 1.040 грн. за двокімнатну квартиру 54 м2, Київ. В минулому місяці було по нулям.
Некомильфо• вчера в 12:24
Ответ дляЗаикальница
а мені 1550 за такий метраж
Заикальница• вчера в 12:26
Ответ дляНекомильфо
а мені 1550 за такий метраж
Так це квартира на Троєщині в мене, де майже і не було опалення, а гаряча вода взагалі відсутня.
СпайдерВумен• вчера в 14:36
3000. Самый большой счет из когда-либо приходивших. Раньше больше 2500 не приходило.
Перечитала вопрос: это не за январь, а за февраль. За январь было около 1700