Кому там слова не давали• 22 марта 2020
дівчата, ця коронавірус передається статевим шляхом?!!!
Сорока-ворона• 22 марта 2020
передается если к человеку подойти ближе чем 1.5 местра. Это официальные данные. При сексе тесный контакт заражение 100 процентов.
Успокойся_Успокойся• 22 марта 2020
виртуальный секс - наше все.
А вообще-то поститься надо, воздерживаться, не грешить...
Однозначно• 22 марта 2020
Если вы на расстоянии от партнёра на 2 метра, то шансы заболеть уменьшаются, лучше заниматься сексом на расстоянии 4.5 м.
Куколка-мяуколка• 22 марта 2020
Ответ дляОднозначно
Веб-чат - наше все
Сосиска_Втесте• 22 марта 2020
Ответ дляПошаманю
Повезло высоким
Ничо подобного, оральный секс не заразный , он всех уранивает
Изподтишка• 31 марта 2020
В складних для суспільства ситуаціях до передової долучаються волонтери. Українці це демонстрували під час Революції Гідності, коли відбувалася анексія Криму та вторгнення на Донбас. І от під час карантину та обмежувальних заходів через коронавірус волонтерський рух знову повертається у перші ряди підтримки тих, хто цього потребує.
Ми волонтери просимо всіх не байдужих Українців підтримати місто Тернопіль, в зв´язку з пандемії. Там тим паче багато і лікарів і медсестер звільняються від роботи.
Люди налякані, в аптеках не має , а ні масок ні антисептики.
Прошу вашої допомоги .
Я не прошу людей кидати великі суми , ну якщо кожен із нас кине хоча б одну гривню то це буде вже велика допомога.
Номер карти приват
4149-4393-1288-9490 головний лікар Ганна Семенівна.
Прошу вашої допомоги .
Номер карти приват