Vitusya.86@mail.ru• 23 марта 2020

Помогите дом задание укр мова 5 кл

Самостійна робота
1.Переписати. У кінці кожного речення поставити потрібний розділовий знак(3 бали)
2. Визначити вид кожного речення за метою висловлювання. (3 бали)
3. Вказати вид речення за емоційним забарвленням. (3 бали)
4. Підкреслити граматичну основу (3 бали)
Зразок: Люби (присудок) природу не для себе, люби для неї. (Речення спонукальне, неокличне)

1. Живе одинока людина Чому ж ми проходимо мимо Чому ж ми не прийдемо в хату, її не покличем з собою (Л. Забашта.) 2. Ластівки тікають із Європи Що поробиш Скрегіт, регіт, рев, чад, бензин, вібрації, галопи Птиці мертві падають з дерев! (Л. Костенко.) 3. Кому ж, коли не нам, міцними буть, як криця Кому ж, коли не нам, свій рятувати дім Ходім, сп’ємо з прадавньої криниці! (Л.Красицька.)
4. Беріть кошика і гайда в ліс Тільки приглядайтеся пильно Знаєте, які гриби хитруни З кожним грибником у піжмурки граються
LarsonPeterson• 23 марта 2020
ой данунах, пойду лучше стопаря накачу

Ваш психолог• 23 марта 2020
Що саме не зрозуміло?
В кінці речення :крапка, ! або ?
За метою висловлювання :
-розповідне
-питальне
-спонукальне
За емоційним забарвленням :
-окличне (або неокличне)
Підмет (хто?що,?)і присудок(що робить?)-головні члени речення